| LoveTVD a întrebat:

Am aflat de curand ca la revista bravo si bravo girl se dau cartile din jurnalele vampirilor din cate am citit prima carte s-a dat pe 17 ian iar a2a de pe 24 credeti ca le-as mai putea gasi? chiar imi plac... funda...

4 răspunsuri:
| CryssCrySta a răspuns:

S-ar putea, dar grabestete si cauta un chiosc de ziare/reviste.

| LoveTVD explică:

Am fost sa le caut dar nu le-am gasit.peste tot imi zice ca nu mai are eu sunt din Constanta si chiar nu le-am gasit acum daca iau vol 3 si 4 le iau pe degeaba pentru ca nu stiu inceputul si le-as citi degeaba...

| sTaBiL a răspuns:

Eu cred le poti gasi si acum.sigur le mai gasesti.

| Hi_Lulu_1996 a răspuns:

Sunt sigura ca da, eu le-am gasit!