| AxxyAlexandra a întrebat:

Buna TPUhappy
Cum pot muta pozele de pe facebook dintr`un album in altul? [ daca se poate] big grin
Multumesc mult, ofer funditalove struck

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Deci,te duci la albumul in care ai poze, si dai click pe Editare Informaţii Album[stanga jos, imediat sub poze] iar apoi o sa iti apara scris [stanga sus] editeaza albumul.Imediat sub el este Editeaza fotografiile,dai click pe editeaza fotografiile si vei vedea ca sub fiecare poza ai cate un „câmp" cate un spatiu cu o sagetica in jos langa care scrie „mutare in" sau „mutare la".dai click pe respectivul spatiu si acolo ai sa iti alegi in care album doresti sa le muti, iar daca ai mutat toate pozele si vrei sa stergi albumul, imediat dupa mutare iti va aparea o intrebare:„doriti sa stergeti albumulXYZ?" si mai jos ai sa alegi stergeti[stergere] sau anulati [anulare] (search pe TPU)
Bafta!

1 răspuns:
| pufosheniaaa a răspuns:

Pai poti sa schimbi doar informatiile albumului