| ImportantPerson a întrebat:

Pe facebook pot muta pozele dintr`un album in altul? Multumesc.

1 răspuns:
| Lacoste a răspuns:

Buna.te duci la albumul de unde vrei sa muti poza.deasupra primului rand de poze din albumul respectiv scrie "adauga locatie" si "editeaza albumul" .tu alegi editeaza albumul,apoi o sa-ti apara un chenar,in coltul stang in partea de jos scrie "edit photos" dai click si o sa-ti apara fiecare poza in parte.acum iti alegi o poza pe care vrei sa o muti in alt album si vezi ca sub poza scrie "muta la" ,dai click si alegi albumul unde vrei sa muti poza.dai click pe "salveaza modificarile" si gata.happy