| XxDennise a întrebat:

La facebook se poate muta pozele dintr`un album in alt album?:winkingFunda!love struck

Răspuns Câştigător
| StYle3 a răspuns:

DA! e simplu intri pe facebook dai la fotografii iti si dai pe albumul care vrei sa il muti dai pe Editeaza Albumul si dupa aceea dai pe Editeaza fotografiile in stanga joc gand iti apare chenarul. si iti apar fotografiile acolo si jos sub ele scrie Muta la : si pui numele albumului in care vrei sa-l muti.La unele albume nu merge sa le munti in alte.
Baftabig grinhappy!

1 răspuns:
| Savy a răspuns:

Avand in vedere ca ai scris "se poate muta pozele", presupun ca sunt sub 5 poze... (joke). Da, se pot muta.