| Bombonicileee a întrebat:

Din cate stiu, mai multe universitati organizeaza pe parcursul verii proiecte prin care elevii pot vedea cum este viata de student. M-ar interesa o astfel de experienta. Ce universtati sunt implicate? Mentionez ca sunt clasa a 10a si as vrea sa urmez o facultate in domeniul informaticii.

1 răspuns:
| Mynameis93 a răspuns:

Timișoara. Am fost anul trecut, la Wsu. Au 11 facultăți, printre care și FMI (facultatea de matematică și informatică). Dacă vrei mai multe detalii îmi poți da mesaj în privat. Îți pot face legătura cu fosta mea coordonatoare și îți va da mai multe detalii decât îți pot da eu.