| Monyyyyy a întrebat:

dirigintele nostru a spus ca trebuia sa ne facă ceva analize.Cum adica? Ne cântărește, injectii?

8 răspunsuri:
| CosminCD a răspuns:

Probabil analize generale: măsurarea tensiunii arteriale, greutate, înălțime... Nu cred că trebuie să te stresezi!

| Monyyyyy explică (pentru CosminCD):

Sunt mai plinuță și mi-e groaza ca vor rade? Vor auzi toți?

| CosminCD a răspuns (pentru Monyyyyy):

De obicei, chestiunile astea nu se fac în plen (adică cu toții), ci pe rând. De ce te interesează atât de mult părerea altora? Fii tu, așa cum ești și gata.

| RAY a răspuns (pentru Monyyyyy):

Nimeni nu aude nimic, pur simplu te cantaresc si scriu pe o hartie si inaltimea, asta daca nu o sa scrie ei asa din cap

| ywar a răspuns:

Daca dirigintele face analize feteleor de liceu, e grav. Jur ca e grav! happy

| darrio2007 a răspuns:

Adica el trebuia sa vi le facă? Nu ti se pare curios?

| Andreeush a răspuns:

Control de rutină la cabinet.
Și eu am trecut prin asta când eram în liceu.
Vă cântărește, măsoară, vă caută în păr și cam atât.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca dirigintele nu are nici o specializare in acest sens, si nu ar avea relevanta sa stie scoala cate kg ai si ce tensiune arteriala.