| BBnikki a întrebat:

Mi-a spus o prietena ca mama ei a aflat de notele ei mai putin bune prin intermediul unui catalog virtual. La liceu dirigintele nu ne-a spus nimic in legatura cu asta, iar cad am dat search pe Google imi trebuia un cont deja facut. Stiti cumva cum sa ma loghez ca sa-mi vedem notele eu si parintii mei?

4 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Doar paritii pot avea acces la catalogul vitulal!
Parintii trebuie sa ia legatura cu dirigintele pentru a afla parola.

| ElenaSA a răspuns:

Parintele ar fi trebuit sa stie de la diriginte sau de la sedinta cu parintii despre aceasta posibilitate si trebuie platita o taxa pentru asta.

| anonima01 a răspuns:

Trebuie sa vorbesti cu diriginta. Am avut si eu asa ceva mai demult si ne-a dat dansa numele de utilizatori si parolele. Din cate imi amintesc era unul pentru parinti si unul pentru elevi insa nu am intrat niciodata.

| xSkyler a răspuns:

Ar fi trebuit sa primiti informatii la scoala despre asta.
De obicei trebuie sa platesti o anumita suma pentru a avea acces la catalogul scolar, iar in schimbul ei primesti 2 conturi si 2 parole diferite.
Un cont e pentru tine ( pentru elev) iar celalalt e pentru parinti.
Sper ca am ajutat!; D