| Deea_Andreea_1998_PukN a întrebat:

e legat de intrebarea trecuta. Am o nelamurire. Ok deci mama a depus cerere la scoala unde vreau sa ma transfer si astept raspunsul. Tin sa mentionez ca scoala de unde vreau sa ma transfer este printre cele mai bune, dar credeti ca ar putea sa nu imi accepte transferul? (Scoala unde vreau sa ma duc) pentru ca sunt panicata pe chestia asta si daca nu mi l-ar accepta nu stiu ce sa ma fac. Peste 2 zile o sa aflu. Credeti ca mi-l accepta? DAU FUNDA PLSSSS

1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

Îți dai seama că nu îți poate garanta nimeni că îți vor aproba transferul nu?
Sunt șanse mari să te transferi, tu trebuie să fii optimistă.