| Marian2314 a întrebat:

Vineri ma duc sa semnez cu mama o cerere de transfer ca sa-mi accepte transferul la liceu. Vreau sa stiu trebuie iar sa ma duc sa duc foaia de transfer? Se poate trimite prin fax? Dau funda pentru sfat!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu trebuie sa te mai duci, dupa ce ai completat si semnat cererea o lasi la secretariat.

| AC4S4 a răspuns:

As zice sa nu trimiti prin fax, mai bine faci totul personal, sa stii ca e facut. Ca poate te trezesti ca nu ai fost transferat din nu stiu ce motive tehnice.

| Marian2314 explică (pentru AC4S4):

Inteleg,dar e o problema.Vineri cand semnez cu mama cererea si eu stau la Timisoara, dar vreau sa ma duc la Maramures, deci vreo 500-600km pana la Maramures, si sa merg iar la Timisoara sa iau transferul, crede-ma, n-am chef sa ma tot plimb cu trenul.