| Lorena_9308 a întrebat:

eu am aproape 16 ani si pana acum nu am avut nici una dintre "bolile copilariei", pojar, varsat de vant, varicela, nimic. credeti ca o sa le mai fac vreodata sau am scapat? multumesc

Răspuns Câştigător
| aliceinchains a răspuns:

Bună.
Eu am avut doar vărsat. Nu, n-ai scăpat, poți face vărsat sau varicelă sau orice altă boală si la 30 de ani.happy
O prietenă de-a mea a facut vărsat si după câteva zile s-a luat si la mama ei.tongue
Le poți face oricând, doar că trebuie să intâlnești virusul. Dacă nu, nu iei boala.
O zi bunăhappy

4 răspunsuri:
| funkyMe a răspuns:

O sa le faci.laughing nu scapi de ele.inevitabil big grin si nu vreau sa te sperii... dar e mai bine daca le faci cand esti copil happy cand esti matur sunt altfel...au alte urmari :S sau te tratezi putin mai greu.

| AndreeaDenisa0778 a răspuns:

Hei.depinde si de organismtongue Eu cred ca o sa le faci.am o matusa care are in jur de 30 si ceva de ani si a facut acum cateva luniwinking Deci nu e musai sa le faci in copilarie :d

| fluturas a răspuns:

Nu ai scapat de ele, se fac la orice varsta, dar e mai bine sa le faci cand esti copilhappy

| pwp a răspuns:

Tot so sa ai de-a face cu ele!
poti sa faci si la 40 de ani!

bye-bye