| nirvanacartof a întrebat:

TPU.
In ultima perioada mi-a cam pierit cheful de scoala, desi am numai note de 9 si 10.
Ce as putea face sa imi revin?
Funda+Vot.

Răspuns Câştigător
| DiavolitzaZambesteLaAparat a răspuns:

Draguta.:X

poate fi din cauza ca afara e cald si te gandesti : mai bine stau afara cu prieteni decat sa stau in casa si sa invat, nu?!thinking

5 răspunsuri:
| adi_3786 a răspuns:

Ar trebuie sa incerci sa te mentii pana la vacanta Sa incerci cat de cat sa inveti. Dupa vacanta o sa-ti revii la sigur.Asa e tot timpul.Deci incearca sa nu iei o nota mica saptamana asta care vine si dupa aia vine vacanta, si ai sa vezi ca iti vei reveni:*

| costel_2144 a răspuns:

Cautati un hobi sa nu aiba treaba cu scoala un sport doar a venit primavara

| mistakeofyourlife a răspuns:

Nu cred ca ai cum sa iti "revii". Poate pur si simplu ai o perioada mai proasta. Nu trebuie sa faci mare haz din asta. O sa iti "revii" de la sine. Chiar daca o sa incerci sa ramai mai cu picioarele pe pamant nu vei reusi mare lucru. big grin Bafta la scoala!happy

| nirvanacartof explică:

@DiaVolitzaSustineCampaniaTPUrevive,
Mi-ai citit gandurilerolling on the floor

| DiavolitzaZambesteLaAparat a răspuns:

=]] ii bine atunci