| xxxtzogo1xxx a întrebat:

Buna TPU la gothic 1 dupa ce ma fac shadow raven imi da o sarcina ceva cu swmp camp ce trebuie sa fac mersi mult vreau sa fiu fire mage DAU FUNDITA

2 răspunsuri:
| SunShine_3102 a răspuns:

Mai bine te apuci de citit si lasi prostiile astea de jocuri in pace. intr-un final ai sa te lasi de ele si o sa-ti para rau de timpul pierdut tongue

| deejaycriss a răspuns:

Nul asculta pe bulangiu ala! uite ce sa faci.Dai tasta B scrii MARVIN dupa aia dai din nou tasta B si dupa aia apesi F2 si scrii Insert CH.Si iti apare un om care iti da leel si te poti face si magician,templar, shadow, orice.iti da niste puncte de strategie, magii etc