| DanJr993 a întrebat:

Ce raspuns trebuie sa bag la ultima intrebare de la metin2 mage dau funda mersiwinking

Răspuns Câştigător
| andreigroza19 a răspuns:

Cs

| DanJr993 explică (pentru andreigroza19):

Andrei eu mi-am facut cont, dar contul nu imi merge crying dc?

11 răspunsuri:
| andreigroza19 a răspuns:

Si eu mi-am facut cont am jucat vreo 30min, mi l-au sters si am luat block IP...s-a resetat pentru ca nu mai vor ROMANI SAU ENGLEZI SAU ORICE INAFARA DE FRANCEZI.sunt la fel de rasisti ca si prsedintele ala al lor

| andreigroza19 a răspuns:

Nu intru pe mess.nu are rost

| DanJr993 explică (pentru andreigroza19):

Pai nici tu nu ai cont? daca poti fami si mie unu te rog

| andreigroza19 a răspuns:

Citeste mesajul ti l-am trimis prin mesaj

| andreigroza19 a răspuns:

Stii de ce nu mai merge contua sta nou? sa reparat serveru, s-a dat re-back-up si ai contul vechi iarasi.adica ala dianinte sa se stearga eu am toate 3 caracterele vechi cu tot cu iteme

| DanJr993 explică:

Andrei tie ti-a aparut video ala?