| xoxxxoooxo a întrebat:

La scoala se organizeaza o tabara de vara in Praid. Tata nu ma lasa ca zice ca nu mananc mancare gatita chatterbox dar mie nu imi place mancarea facuta de bunikmea, da' normal imi place [e ok] eu i-am zis lu' tata, da' nu ma crede angry. Tot restul familiei zice ca nu se merita [ costa 800 lei cu masa, cazare, transport + 3 excursii incluse].
Mama lu' BFF [Miq] a vb cu bunikmea sa ma lase da' parca nu a convins-o 100%
Cum sa il conving pe tata?
Foooonda!
Love, ἔłłẏ! :X

8 răspunsuri:
| Nutemaiholbadarling a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa mancanci mancare gatita si sai dovedesti lui tiacato ca pot manca mancare gatita si o poti manca si in tabara funda?

| xoxxxoooxo explică:

@Andreea, nu merge, ca marti trebuie sa dau 100 lei sa ocup locu' si nu pot sa bag in mine ca sparta 2-3 zile ca nu mg

| Nutemaiholbadarling a răspuns:

Spune-i ca daca te va lasa nu mai vrei cadou de ziua ta bani de buzunar vrajeli desta etc etc

| xoxxxoooxo explică:

@Andreea, nu merge cu tata.Ma cunoaste. Am mai incercatrolling on the floor

| Idc12345 a răspuns:

Spune-i ca o sa manci mancare gatita.Spune-i dnei cu care mergi sa o sune pe matusita(Liana) si sa o convinga pe ea... apoi ea ii v-a spune tatalui tau. fundoaie?

| xoxxxoooxo explică:

Alexzutzu' mami, Liana cu tata abia isi zic "buna"rolling on the floor)

| xoxxxoooxo explică:

+ ca e prea tarziiiiiiiiiiucryingcryingcrying

| Idc12345 a răspuns:

rolling on the floor