| Elziiia a întrebat:

mai este putin pana la ziua iubitului meu si habar nu am ce cadou sa-i fac. Niste idei va rog! Dau funda

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Un cadou este mai bun dacă este ceva care poate să fie păstrat, care să îl pună acasă pe masa unde își face lecțiile, sau în camera luiș să își amintească de tine când îl vede, când se uită la el.

4 răspunsuri:
| Scarbo a răspuns:

Un ceas din ala mai smecher, asta ar arata bine, sau daca.i plac jocurile pe pc, o placa video sau un joc.

| Andreeush a răspuns:

Un parfum sau ceva ce își dorește. Ar trebui să îi știi gusturile, doar e prietenul tău.

| Violleta2022 a răspuns:

Discuta cu cel mai bun prieten al lui, poate aflii ceva.

| darrio2007 a răspuns:

Este tot cel din noiembrie sau este altul?