| andreeaandreea922 a întrebat:

in curând va fi ziua de nastere a iubitului meu si habar nu am de vreun cadou! Nu vreau parfumuri sau bratar i si ceasuri. Având in vedere ca este si putin mai pretenţios sunt in dificultate. Idei?
Multumesc!

3 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Ai putea sa ii oferi o scrisoare in care il inviti intr-o vacanta pentru voi doi.
P.S. Vacanta sa fie organizata si suportata de tine - la un hotel all inclusive pentru 2 nopti.

| AleXisAleXis a răspuns:

Iti propun sa-i faci ceva personalizat. De exemplu un tricou ( e ceva ieftin dar daca este facut cu drag cred ca l`ar aprecia)
Scrii un mesaj dragut pe el. Ceva care sa-i aduca aminte de tine si sa-l poarte cu drag.
Alege si tu lucruri simple dar cu valoare sentimentala. O poza cu voi doi o inramezi si scrii ceva frumos pe spate.
Daca ii place sa citeasca ii cumperi o carte buna. Sau daca ii place sa cante sau sa danseze ii cumperi accesorii pentru ele.
Depinde foarte mult ce ii place lui, de personalitatea lui.
Dar ceva simplu si cu valoare sentimentala ar fi ceva frumos.