| Samina a întrebat:

Hei TPU am nevoie de ajutor mai este foarte putin pana la ziua iubitului meu si habar nu am ce sa ii dau cadou deci puteti sa ma ajutati cu vreo idee?

4 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Buna.Eu personal cred ca ar fi frumos sa ii iei un album in care sa puneti fotografii cu voi, sau un set de ingrijire, sa strangi banuti pentru un parfumel mai scump, un ceas, sau pur si simplu o felicitare si toata dragostea ta si o zi petrecuta in doi sau de ce nu o excursie la mare sau la munte.Pa! Va doresc o relatie de lunga durata!

| Sheisshe a răspuns:

Depinde ce ii place.Eu i`asi lua ceva cu inimi, un plus care sa il tina langa pat sau o poza in rama cu voi.Sau daca sunteti impreuna de mai putin timp i`ai ceva gen:Un tricou pe care scrie :I`m sexy and i know it

| AndreeaaD a răspuns:

Ai putea sa ii iei un ceas,un parfum,o carte daca ii place sa citeasca si ii cunosti bine gusturile, sau un lantisor pe care sa il impartiti, o bratara facuta de tine(chiar daca nu se dau baietii in vant dupa bijuterii cred ca ar aprecia, mai ales ca e facuta de tine) sau ai putea sa ii iei un tricou cu un text amuzant, daca ar scrie happy birthday si mai binelaughing.
Nu trebuie neaparat ceva suuuuuper sofisticat sau scump.Depinde de gusturile lui.Tu le stii mai bine.
La multi ani iubitului tau!

| utzutzu a răspuns:

Orice cadou oferit din suflet e acceptabil depinde de varsta. Un sfat ar fi sa ii cumperi ceva care ii va aduce mereu aminte de tine de cate ori se va uita la acel lucru dar nu ceva extra sa zic asa si nici ceva comun des intalnit happy ceva mai iesit din tipar daca reusesti e o optiune.