| Pantea_Moglan_Atanasia_2002 a întrebat:

In curand e ziua iubitului meu. Ce cadou sa ii fac? Sunt in pana de idei! HELP!

Răspuns Câştigător
| AnaSayLove a răspuns:

Pai un tablou cu voi doi sau un parfum poate si un lantisor happy

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Daca intrebi pe niste straini ce cadou sa ii iei iubitului tau inseamna ca il cunosti foarte bine.

| ღBrunette a răspuns:

Nu mi se pare deloc normal sa ai un iubit si sa fii in pana de idei cand vine vorba de un cadou. Tu il cunosti, tu stii ce gusturi are si tu il iubesti. Ar trebui sa ai in cap o multime de idei. Si chiar daca nu stii amanuntit ce gusturi are in materie de cadouri, macar incerci sa il surprinzi cu ceva personalizat care sa va reprezinte. Esti total in pana de idei, serios?! Ma abtin...

| Kaℓi a răspuns:

Ce varsta are?
Ce hobby-uri?
Cat de veche e relatia voastra?

De fapt nu prea conteaza, tocmai spuneai in alta intrebare ca te ignora. Ia-i niste napolitane si un breloc, ajunge.