| Anonima975 a întrebat:

Maine susțin proba pentru intrarea la liceu la bilingv engleza. Am întâi proba scrisa și după cea orala. Dacă eu termin proba scrisa la 14:00 și sunt programata pentru cea orala la 18:30, pot merge acasă pana la acea ora? Ma lasă să îmi iau ghiozdanul cu mine? Va rog ajutați-mă! FUNDA! P. S. Scuze pentru categorie!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel putin eu am putut pleca acasa dupa prima ora si sa revin dupa. Bafta la bilingv, funda?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Proba aia nu e de sex oral... chiar ai greșit categoria!

| darrio2007 a răspuns:

Sa aiba legatura proba ta cu categoria?

| Goete a răspuns:

Asta tu stii daca poti merge acasa, eu iti spun ca poti si poate.nu ai cheie de la casa sau cine stie... nu stiu nici daca ai picioare sa poti merge, fiecare isi cunoaste limitele... Dar, nu cred ca vorbesti de o inchisoare, nu? Deci limitele le pui tu