| beatricelbd a întrebat:

Nu stiu, ce are de la un timp dar nu mai pot sa ascult muzica de pe youtube.mi se aude un bazait foarte accentuat.Nu pot sa ascult nimic de pe yotube.Cand ascult la winamp merge,deci nu cred ca boxele sau placa de sunet e de vina? Ce sa fac? Va rog,sa-mi spuneti, multumesc anticipat! Va rog, muult!

1 răspuns:
| Andres_Roll_1981 a răspuns:

Pt te intreb daca ai contul google asociat contului de youtube? Apoi incearca sa faci update la contul youtube.