| teiuby0 a întrebat:

Nu mai se aude sa ascult muzica pe youtube de ce ? boxele merg dar nu se aude pe internet la winamp merge

3 răspunsuri:
| JeffHardyFanForLife a răspuns:

Thoamne iti zic eu de ce deoarece ai sonorul dat la 0 de pe youtube...cred ca toata lumea care s-a uitat a ras...da-mi raspuns castigator ca cred ca sunt singurul care-ti va raspunde

| AddictedToGoodMusicxD a răspuns:

Daca nu e din cauza ca sonorul de la clip e la 0, incearca sa dai refresh si ar trebui sa mearga. La fel mi se intampla si mie cateodata, probabil din cauza unor virusi.

| Dumitru_Adrian_1987 a răspuns:

In primul rand : corect ar fi nu se mai aude
2 este posibil sa fie un virus mic