| Silviu0101 a întrebat:

Numele meu este format din prenumele mihai si alexandru. As dori sa imi dati o idee de nume pentru facebook care sa contina macar 1 din acest nume sau amandoua. Dar ceva tare. Nume calumea pentru Facebook. Funda si vothappy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Mihandru?

| M1hai a răspuns:

Alex Mihai happy

| WTFuck a răspuns:

Alecs Băă sau Alecs sau Alex Mihai. big grin

| Annessa a răspuns:

Ce zici de alextreme?

| Rockart a răspuns:

Eu nu ştiu ce înţelegi tu prin *tare* sau *calumea*, deci nu-mi pot da seama ce vrei de la noi. Nume de cocalar? Din astea ai exemple cât o vacă pe hi5. Pe Facebook se pune numele real, de exemplu: Mihai Alexandru. Sau: Alexandru Mih, Alex Mih, Axel Mih, etc.

| Mikyyyyx a răspuns:

Mishu alexino

| Băă_Allex_1996_JFSa a răspuns:

Allex Băă eu zic ca ti se potriveste