| punkgirlloveyouzbang a întrebat:

Hei vreau sa imi schimb numele de facebook pentru ca mi se pare penibil sa am numele de familie si prenumele... ce nume as putea sa imi pun un nume care sa contina si prenumele meu si ceva in engleza

funda raspunsurilor cele mai bune

Răspuns Câştigător
| biancabellaa a răspuns:

Din cate vad numele tau e ana hm thinking
Ai putea sa scrii :
1. Anné Ann
2. Anuska Anny
3. Annabelle Anne
4. Anny Mary

Cam atatea idei am sper sa-ti fie folositoare happy

1 răspuns:
| BluX a răspuns:

Nu e deloc penibil sa ai numele de familie si prenumele pe facebook. daca ai vazut toate strarurile si vedetele au numele si prenumele.si daca cineva iti vede pozele sa stie cine esti, faci cum vrei tongue