| anonim_4396 a întrebat:

Se apropie Halloween.ul si facem la scoala un concurs cu cea mai frumoasa clasa decorata de Halloween si un concurs de costume.dar pe mine nu ma intereseaza costumele..idei de decorat clasa si o sala unde se face concursul.Multumesc! Dau fundita

1 răspuns:
| sweettkarina97 a răspuns:

Buna! Pai puteti decora clasa cu niste dovleci, panze de painjen. si paianjeni micuti care se pot lipi pe panza, frunze pe care le puteti lipi prin clasa, iar pe tabla puteti sa faceti niste desene si sa sa faceti o expozitie. Eu asa am facut si a iesit foarte frumos. DISTRACTIE PLACUTA! Sper ca te-am ajutat.