| DelyutzaScumpikutza a întrebat:

Ma ajutati si pe mine, va rog? La scoala facem niste concursuri de halloween. eu si clasa mea il organizez si in afara de cel cu costume mai am nevoie de cateva concursuri. Idei va rog

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Compune niste versuri, transforma clasa in cimitir

| AnneSiAtat a răspuns:

Bună! (:
noi mai facem şi,, concursul dovlecilor". fiecare petrecăreţ vine cu câte un dovleac de acasă, iar cel mai drăguţ câştigă premiul.
dar mai poţi face şi:
-concursul delicateselor/concursul dulce/concursul gustărilor - să se ofere câteva persoane să aducă nişte gustări specifice halloween-ului, însă să fie făcute în casă. iar cea mai gustoasă să câştige.
- concursul melodiilor - fiecare petrecăreţ să propună o melodie care să fie pusă la petrecere, iar melodia care a plăcut cel mai mult lumii va câştiga.
Happy Halloween!

| LauraBirca07 a răspuns:

Vampir inger intunecat mireasa moarta chestii gen