| Lou222 a întrebat:

Stie cineva de unde pot downloada online si in format pdf, in romana, cartea Divergent si continuarea?

Răspuns Câştigător
| SugarChocolate a răspuns:

Eu zic sa o imprumuti de la o biblioteca.Eu am imprumutat-o si e mult mai okey decat sa stai in fata calculatorului si sa o citesti.Te asigur ca daca incepi sa o citesti, nu ii vei mai da drumul din mana happy

6 răspunsuri:
| Lou222 explică (pentru SugarChocolate):

Dar ai gasit-o la biblioteca? :/ apropo frumos nume big grin

| SugarChocolate a răspuns (pentru Lou222):

Da.Am gasit-o.Si volumul 2 am gasit.

| Lou222 explică (pentru SugarChocolate):

Multumesc happy

| SugarChocolate a răspuns (pentru Lou222):

Cu placere
. Funda?

| Lou222 explică (pentru SugarChocolate):

Hey... scuze ca te deranjez din nou, dar tu ai citit si ultimul volum? La biblioteca nu il gasesc si nici pe internet, iar cum costa destul de mult nu as prea vrea sa dau bani pe el happy

| SugarChocolate a răspuns (pentru Lou222):

Eu l-am gasit si la biblioteca.Insurgent.
Poate ca l-a imprumutat cineva deja.