| artistu55 a întrebat:

Sunt foarte nedumerit cu ecdl-ul asta.Nu stiu ce sa fac:sa il dau sau sa nu il dau? Eu sunt la profilul stiinte sociale(un profil uman, pentru cine nu stie)si nu voi da la o facultate de informatica.Chiar ma va ajuta acea diploma pe viitor? Parintii imi spun sa il dau, dar eu nu stiu ce sa fac. Daca il dau degeaba? Voi ce parere aveti?

1 răspuns:
| Heyyy a răspuns:

Eu am facut ecdl, testele nu sunt foarte grele. Eu zic sa il dai, este un + in dosarul tau pentru facultate sau pentru job! Succes >big grin