| Elena593 a întrebat:

Sunt intr-o mare problema. Joi este ziua prietenei mele de nastere si as vrea sa ii fac ceva manual, dar nu stiu ce (in afara de rama cu poza sau felicitare). Ma puteti ajuta? Dau funda la cel mai rapid si frumos raspuns!

3 răspunsuri:
| mariutza21 a răspuns:

Buna, poti sa-i impletesti o bratara de prietenie sau sa ii pictezi ceva frumos, cum ar fi pe o cana, sau pe un tablou... Bafta!

| mymy99 a răspuns:

Ai putea sa iei un tricou alb care i s-ar potrivi si ai scrie lucruri dragute despre ea cu ar fi: esti o persoana ft draguta sau ma bucur ca imi esti prietena sau ma bucur ca pot avea incredere in tine sau imi place comportamentu tau sau sper sa fim prietene o vesnice sau chesti deaste dragute

| Angie95 a răspuns:

Poti sa ii faci o diploma pentru "cea mai buna prietena". Si sa o arzi asa frumos pe margini, daca stii ce zic. si ii scrii ceva dragut in ea! bafta :*