| LeeMaya a întrebat:

Buna!
In curand va veni ziua mamei mele si nu stiu ce sa ii fac cadou ....As vrea sa fie ceva facut de mine, nu cumparat (un fel de DIY)
Anul trecut i-am facut o rama de poza in care am desenat familia noastra, alaturi de niste flori, o bratara si o felicitare. acum chiar nu stiu ce as mai putea face
Ma puteti ajuta?
Fundita :* :* :*

Răspuns Câştigător
| 04la04 a răspuns:

Eu zic sa-i faci un cosulet din hartie cu flori tot din hartie.Cauta pe youtube pentru cos ai aici toate indicatiile necesare si pentru folri uite un link. Daca ti se pare greu incearca asta:si dedesubt lipeste poza mamei tale impreuna cu asta. Sunt pasionata de astfel de lucruri, daca ai nedumeriri sunt aici. Cu placere.

| 04la04 a răspuns (pentru 04la04):

De ce nu merg lincurile? In fine scrie acolo,, cosulete de hartie si ziare,, sau,, buchete de flori din hatie,, si iti apar multe variante. Scz ca nu au merg viodeourile inserate.

| 04la04 a răspuns (pentru 04la04):

Nu merg linkurile.Scuze, atunci scrie pe youtube < cosuri din hartie si ziare > si o sa-ti apara o sumedenie de variante sau < buchete de flori din hartie crepunata > si ai acolo indicatiile necesare. Daca nu vrei asta incearca geanta din hartie a lui DIY.

3 răspunsuri:
| AndreeaBaby22 a răspuns:

Heii. Cadoul va fi din partea ta, asa ca nu trebuie sa ai motive sa te ingrijorezi. Daca chiar vrei sa fie special, vezi ce isi doreste.