| VandContMT2 a întrebat:

nici nu stiu cum sa incep,, deci, luni e ziua prietenei mele si nu stiu ce cadou frumos as putea sa ii fac ma puteti ajuta va rog cu cateva idei rapid? http://cadoul-perfect.fiz.su

Răspuns Câştigător
| edizamfir a răspuns:

Incearca:
un urs foarte mare si pufos
un inel de argint
un lantisor de argint cu un pandantiv frumos
flori si ciocolata
sa petreceti ziua impreuna la un film sau teatru (de preferat film de dragoste sau comedie)
o bratara de argint
un telefon (mai bun decat cel pe care il are acum)
un parfum
un tricou personalizat cu o poza cu voi sau o poza amuzanta de culoarea preferata a ei
oricum
ceva ce ii place si e daruit din inimawinking
iubitei mele i-am cumparat: un inel de argint, un urs mare aproape cat ea si un telefon si o bratara de argint si i-am incarcat si cartela
laughing cam exagerat stiu laughing
dar in iubire banii nu conteaza chiar si cu criza astawinking

Bafta la alegerea cadoului oricumwinking

2 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Un ursulet de plus, o ciocolata, ceva din argint, un parfum, ceva de imbracat

| Azµre a răspuns:

Cel mai mare cadou ar fi acela făcut și dărut de tine din inimă
Ai putea face ceva handmade sau ai putea desena o felicitare care să o atașezi unui cadou. Oricum dacă iei ceva nu te gândi la ceva scump ci ceva din suflet.