| Maddie97 a întrebat:

Hi! Este ziua prietenei mele cele mai bune ( 14 ani ) si i-am cumparat un cadou + o felicitare.
Problema e ca nu stiu ce sa scriu in felicitare, vreau sa fie ceva frumos.
Stie cineva? Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Lala_7267 a răspuns:

*Aceasta este doar un mesaj purat de vant, iti doresc toata bucuria din lumea si toata fericirea de pe Pamant

*Cu ocazia acestei zile in care mai adaugi un trandafir in buchetul vietii, iti urez sa ai parte de tot ce iti doresti de la viata: dragoste, bucurii, ganduri senine, lumina in suflet, speranta intr-un viitor mai bun si un sincer si calduros"LA MULTI ANI"

*La multi ani cu fericire, sa pui mana pe iubire si cu curul pe bani, sanatate La multi ani!

*Inimioare, fluturashi, zambete de ingerasi, trandafiri catifelatzi, bafta-n viata, bucurii.numai asta-ti pot dori.s-ai noroc si fericire, sa ai parte de iubire.sa faci tot ce iti doresti sa iubesti si sa traiesti.sa fii bucuros in viata, sa ai zambete pe fata, si in incheiere-ti spun La Multi Ani si un gand bun!

FUNDAbatting eyelashes

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. La Multi Ani prietenei tale. Legat de intrebare: Si---- Poate intr-o zi, i-ti va fi dor de mine! Merge? Pa!

| milom a răspuns:

Mai bine scrii ceva de la tine. Oricat de frumos o fi vreun speech al lui Romeo sau Liiceanu, ramane faptul ca nu a fost scris PENTRU prietena ta, deci nu e chiar sincer. In schimb ceva scris special pentru ea ramane o amintire puternica.