| Dannys1 a întrebat:

Buna TPUstraight facetot eu sunt mi-a dat igg cred cum pot vedea asta imi ziceti si mie?straight faceplz:*verific daca`i pe mess si imi arata online

Răspuns Câştigător
| Larisa a răspuns:

S-ar putea sa te fi pus pe invizibile doar pe tine dn lista ca sa nu vezi cand este online, sau este posibil sa-ti fi dat ignore, ceea ce nu stiu daca ai cum sa vezi decat daca intri in lista lui/ei de ignore

2 răspunsuri:
| UNHleaSHD a răspuns:

La ce exprimare folosesti si la excesul de emoticoane, nici nu ma mir.

| Dannys1 explică:

E vb de prietena mea ba`boule m`am certat cu ea