| Dominicc a întrebat:

Cum verific la vodafone cat mai am din optiunea de net, adica cati mb am consumat si cati mai am? am cautat pe vodafone.ro si nu imi arata decat ce opriune am activat si cand expira si ca am 1 gb trafic.

stie cineva care are vodafone internet sa imi spuna unde verific?

cand bag modemu in functionare si intru pe o pagina net imi arata pe o cauta acolo in programu de la stik ca creste in mb o chestie.

de ex in 10 minute de navigat mi; a aparut ceva gen trafic vreo 9mb.
mi se pare cam mult. daca stateam pe o pgina de net in 2 minute cred ca crestea la 20 mb.

deci unde pot vedea?

pe mess am vazut ca ia mai putin.

1 răspuns:
| mihaiyapici a răspuns:

Aaaaaaaaaaaaaaa!