| KindKid17 a întrebat:

Subiecte bune de discutie cu o fata care o plac? Cred ca si ea ma place, dar pe mess nu prea arata asta. ce ziceti?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Chesti de asta vin spontan, nu incerca sa te gandesti lasa totul sa mearga asa magic fara sa te gandesti, fetelor le plac baieti cu simtul umorului

| T0T a răspuns:

Poți vorbi despre ce vrei. Tu de ce crezi că te place dacă nu arată asta?

| KindKid17 explică (pentru T0T):

Arata prin gesturi, dar online nu prea. Are prieten, dar eu sunt primul laughing

| NotMyFault a răspuns:

"dar pe mess nu prea arata asta" laughing lol.
In fine, intreab-o chestii legate de ea, de exemplu ce hobby-uri are, talente ascunse, planuri de viitor, etc.

| DralyaDary a răspuns:

Puteti vorbi despre filme, muzica, viitor, sa barfiti ultimele stiri, despre lucrurile care le aveti in comun. De asemenea puteti sa jucati adevar si provocare, fazan sau 20 de intrebari.
Si ai putea sa-i zici ca o placiwinking