| AaLexS a întrebat:

URGENT. FUNDA! happy
Eu am inceput sa stau pe afara cu doua fete. O fata din clasa de la mine si cu inca o fata din scoala. O sa le zic A si B ca sa intelegeti mai usor laughing. Azi cand am iesit A laughing a inceput sa dea in mine cu frunze laughing. Si eu am dat si oricum a fost o bataie cu frunze laughing Nu a fost grav, a fost ceva fratesc. happy Si dupa bataia aia cu frunze s-a uitat la mine si mi-a spus ca sunt adorabila si ca ii plac ochii mei si m-a pupat pe obraz. Si B cand a vazut asta a inceput sa ma imbratiseze. straight face Ma sperie. Adica nu am nimic cu o imbratisare prieteneasca si hai si un pupic pe obraz. Dar mi-e frica ca intr-o zi o sa ma sarute si pe buze si nu vreau asta. Pentru ca nu vreau sa devin lesbi straight face.
Ce sa fac? :-s.
Va rog nu ma luati la misto... sad
Dau funda! big grin

Răspuns Câştigător
| motolo9ve a răspuns:

Stai linistita asa suntem si noi(eu si prietenele mele) ne muscam, ne pupam pe obraz, e doar asa din dragoste 'frateasca'.O sa vezi ca e amuzant si astea nu-s semne cum ca r fi lesbi, distreazate fa-ti de cap pe tema asta.kiss

2 răspunsuri:
| kAlexutZak a răspuns:

Buna!big grin Eu cu prietenele mele suntem f apropiate si mereu ne pupan pe obraz de imbratisare nu mai zic, e ceva prietenescwinking:X Nu-ti fa griji poate nu e ceea ce crezihee hee. Si daca vezi ca intr-adevar se dau la tine ( te pipaie ) evita-le!winking Dar nu cred ca e cazul :*.
Funda?batting eyelashes.

| Tops a răspuns:

La naiba! am 2 colegi in clasa care se sauta se pipaie... isi dau palme peste fund etc si sunt doar niste prieteni!