| crisssssssstinutzaaaaaaaaaa a întrebat:

Heii
am si eu o problema am fost pe la prietena mea si acolo fratele ei era cu un baiat.acel baiat a inceput sa puna mana pe mine prietena mea a iesit afara impreuna cu fratele ei i ne-a lasat pe noi 2 acesta ma aruncat in pat eu sub el peste mine am stat asa cred ca 10 min in timp ce imi facea complimente apoi ne-am ridicat eu am vrut sa plec dar el nu m-a lasat m-a tinut in brate si imi spunea sal sarut eu nu am acceptat apoi m-a pupat pe obraz si a incercat si pe buze de vreo 2 ori//prima data nu i-a iesit a doua oara mi-a dat un pupic si a incercat ceva gen frantuzeste eu am vrut sa accep dar pana la urma nu am acceptat si l-am muscat de buza credeti ca sa supar ca am plecat si l-am lasat asa... apoi ne-am vazut iar atunci tot aceeasi poveste a fost dar numai ca ma tinea in brate si mi-a pus mana pe fund de vreo 5 ori am vb cu el si mi-a zis ca daca vreau sa stau cu el ma si sarut atuncea si azis ca trebuie sa invat multe ce credeti vrea sa stea doar pe interes cu mine... vb cu el pe fb si ma inteleg bine am uitat sa mentionez eu am 14 el 18 ajutor plzz

12 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Tentativa de viol, mai ales ca tipul este si major, nu scapa de inchisoare. Arata-i si lui treaba asta, poate se muta neuronii din pivnita inapoi la mansarda.

| Doηηa a răspuns:

Vezi-ti de treaba ta.Nu poti sa umblii cu baieti de aceeasi varsta?

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

STAI! Vrei să câștigi niște bănet și să-i oferi băiatului o lecție de viață? Ei bine, asta-i șansa ta! Dă-te pe lângă el, spune-i că ești sado-masochistă(ca să lase urme în urma actului, să fie mai real) și că-ți place sexul mai sălbatic, făceți-o iar după reclamă-l la poliție pentru viol și cere în instanță pagube morale și tu câștigi un bănet gros iar el la închisoare pentru viol și sex cu o minoră.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

El e disperat, face corupere de minore, e penal, tu desfa papusile si mai copilareste, eu am copilarit pana la 23 de ani si de 12 ani sunt insurat si cu 3 copii, nu mi-am facut probleme existentiale

Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns:

Daca vrei sa fi linistita, evita-l.
Nu vrea prea multe de la tine...adica vrea sex.
Nu se supara ca l-ai muscat. Il intarata mai mult gestul tau, crezand ca esti mai rea, mai salbatica.
Nu te iubeste un baiat asa repede, doar dc iti pune mana pe fund, vrea sa te sarute si ca ati vorbit.
Mai ales ca tu ai 14 ani, iar el are ceva experienta. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E alegerea ta ce ai de gand, crede-ma daca iti doresti vreodata sex ai la cine apela. In rest tipu nu are nimic special vrea sa simta si el un crac de fata, haha.

| PeFuga a răspuns:

Nu inteleg de ce fel de ajutor ai tu nevoie! Te-a "prostit" si tie ti s-a pus pata. E clar ca toata tranteala pe pat si complimentele si totul au fost doar ca sa te "prosteasca" si vad ca i-a mers. Acuma... tu faci cum crezi, dar la 18 ani el vrea cu siguranta sex, iar tu ii oferi speranta ca o sa prinda o virgina ceea ce e greu de refuzat. Depinde de tine daca ii dai ce vrea sau nu, insa imi este clar ca in orice caz tu ai cedat mult prea usor happy

| ana233 a răspuns:

Evita-l! Are 18 ani, deci iti dai seama ca se gandeste la sex, ci nu la o relatie ''limitata'', cum ar trebui sa fie cea de varsta ta.

| pikakatejulia8 a răspuns:

SA-L EVIT, e clar ca pune ceva pe cale ..in locul tau n-as m-ai vorbi cu el. funda?; D

| crisssssssstinutzaaaaaaaaaa explică:

Am uitat sa spun cred ca sunt putin indragostita dde el

| MissDerulo a răspuns:

1.la 14 ani n-ai cum sa ai corpul din imagine
2. daca nu mai vrei sa ti se intample asta imbraca-te cu haine largi, bluze care sa-ti acopere fundul si daca nici asta nu merge inseamna ca nu stii definitia cuvantului "larg"