| L0r3na a întrebat:

Buna TPUhappy Va rog sa-mi dati idei cum as putea sa ma imbrac la o petrecere de majorat al unui var happy Majoratul e la el acasa, deci nu va fi o atmosfera foarte eleganta de aceea nu as vrea sa ma imbrac in rochie...deci.ideibatting eyelashes? Dau fundita:* >Multumeeescbig grin<

2 răspunsuri:
| KarmaChameleon a răspuns:

Salut! Ai putea sa te imbraci cu niste colanti si o bluza babydoll.Numa` atat mi-o venit in minte deocamdatabig grin. Sper ca te-am ajutat.