| KatherineP a întrebat:

La scoala se organizeaza o petrecere de Halloween. As vrea sa ma imbrac in diavoolita. Puteti sa'mi spuneti cum sa ma machiez, cum sa ma imbrac dar nu as dori sa vin in rochie. Alte idei aveti? :d. Puteti sa-mi dati si alte idei in ce alt "personaj" ma pot costuma. :* Funda / Vot.

1 răspuns:
| alinuca133 a răspuns:

Pai la buze fa-te cu rosu aprins fard negru la ochii foarte intens pe pleoapa de jos si pe cea de sus gri si in obraji cu pudra rosie