| Piciiuu a întrebat:

Dati. mi si mie idei cum sa ma imbrac la majoratul meulove struckscz se categorielove struck

Răspuns Câştigător
| liz23 a răspuns:

Imbracate cat mai confortabil, e seara in care tu te bucuri alaturi de prieteni de implinirea unei varste frumoase. Poti incerca blugi cu camasa si un sacou casual de exemplu.Cel ma important. Distractie placuta!

3 răspunsuri:
| vipande11 a răspuns:

Un costum negru o cravata tot neagra si o camsa alba si tenesi bineinteles si o freza tarewinking laughinglaughing

| vipande11 a răspuns:

E baiat pedof^lule

| Piciiuu explică:

De fapt sunt fata happy