| anonim_4396 a întrebat:

Buna tPu! Voi cum credeti ca sau creat oamneni ...cu ajutorul lu Dumnezeu, sau au evoluat din maimute...Primul care raspunde mai inteligent funaitza:X::Xscuzati-mi categoria

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| RoxyyEvidentt a răspuns:

E logic Dumnezeu a creat oamenii.ce ai esti pagana?

| BìbììliciOus a răspuns:

Maii sincera sa fiu nici eu nu stiu prea bine`.
in termeni stiintifici din maimute, iar teologici de Dumnezeu.

parerea mea este ca Dumnezeu ne-a creat, si nu cred ca ma poate face sa cred contrariul nimeni!

| N3X7 a răspuns:

Cu ajutoru lu' Dumnezeu
Cum un fel de maimuta sa ajunga sa faca de exemplu un laptop...
mdea eu merg mai bine pe varianta asta decat pe cea cu maimuta si extraterestrii

| lulalica a răspuns:

Dumnezeu e totul!
El ne-a creeat, El a creeat totul!