| WolfgangKreutzfeldt a întrebat:

Voiam sa va întreb : Dupa părerea voastră este rușinos ca un începător să conducă o dacie 1410? Nu ca as fi genul ala de on care sa faca fite dar na... Totusi e foarte veche masina. Plus ca alta taică-meu nu are. Ma simt asa oarecum să merg de ex la o fata sa o iau de acasă cu o dacie 1410. Nu stiu ce sa spun... Aștept părerile voastre.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Era o vorba: nu esti sofer daca nu ai condus o dacie la viata ta

cat despre fete, daca masina ta e cel mai important lucru pe care il cauta la tine atunci e timpul sa cauti alta fata

| Mihaelablabla a răspuns:

Atata timp cat are 4 roti si merge fara foarte multe figuri, este o masina complet utilizabila si nu ar trebui sa te uiti in gura lumii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tipa te alege dupa ce masina ai, e clar cat de pitipoanca buna de nimic este.

| BlackRose03 a răspuns:

Tot masina e, indiferent de vechime.Gandeste-te ca altii nici nu-si permit o masina, fie ca e o Dacia 1410 sau nu.
Si o fata nu e interesata de masina cu care o duci, ci de tine, deci acest ex pica.E o masina si e ta, doar asta conteaza.Peste cativa ani te alegi si tu cu un BMW.

| OldSoul a răspuns:

Rusinos nu e. Acum masina sa fie buna si sa nu-ti faca probleme.
Cat despre fete, cine te place, te place si daca mergi pe jos.