| Claudiu709 a întrebat:

Am nevoie de parerea voastra!
Doi adolescenti (o fata si un baiat) sunt cei mai buni prieteni, isi spun fiecare secret.Baiatul putea sa jure ca, fata stia ca, orice i-ar spune, nu ar divulga nimic nimanui.
Dupa mult timp fata ii spune un secret baiatului iar dupa aceea ii spune: "Daca spui cuiva ce ti-am spus mai inainte.Voi spune tutor ca ti-a placut de mine!"
P.S.Este adevarat, mi-a placut de ea dar acum nu stiu ce simt dupa ce mi-a spus asta.
Astept parerile voastre sincere! happy

5 răspunsuri:
| DeeaDeuTsa a răspuns:

Deci: în primul rând am înţeles cam greu problema ta...probabil că ora e de vină. Din moement ce ea nu a divulgat absolut nimic din ce i-ai spus tu, tu de ce ai trăda-o? Dacă chiar îi eşti prieten, păstrează secretele ei aşa cum a facut ea faţă de tine!

| Claudiu709 explică (pentru DeeaDeuTsa):

Eu i-am pastrat fiecare secret.Dar asta ma supara cel mai tare, si anume: de ce sar indoii de mine?

| PandaaKid a răspuns:

Nu inteleg care e problema daca ar spune ca ti-a placut de ea, dar totusi a facut un lucru gresit straight face

| Claudiu709 explică (pentru PandaaKid):

Nu ma deranjeaza ca ar spune tuturor, chiar nu imi pasa de parerea celorlalti.Dar fapta in sine ma deranjeaza

| JeZeNNN a răspuns:

Dupa ce ti-a spus nu prea are incredere 100% in tine... poate ca ar trebui sa stai mai mult timp cu ea sa ii castigi increderea ...Eu asa as facebig grin