| prettygirlXO a întrebat:

vreau sa devin reprezentanta la AVON, dar nu prea stiu cum :/ eu locuiesc in Belgia si prietena mea e reprezentanta si ea dar nu am putut sa o intreb cum se face pentru ca e cam rautacioasa, chestia este ca daca adun comenzi, eu platesc transportul? FUNDITA :* :*

1 răspuns:
| SiA31 a răspuns:

Nu știu care sunt condițiile pentru Belgia, dar dacă dorești informații, poți suna la numărul de telefon :
0722683222 - Roxana Mihalache
Sau poți trimite un mail la adresa : roxanamihalache2103@yahoo.com
Poți cere dânsei toate detaliile de care ai nevoie. Au nevoie de oameni. Sunt sigură că vei primi răspuns la orice întrebare.
Mult succes!