| Gabitaancutaelena a întrebat:

Buna TPU, abia ce m-am inscris ca reprezentanta la Oriflame dar nu prea stiu cum sa ma descurc.
-imi trebuie multe comenzi pentru a castiga cadouri?
-la orice comanda, cand vine curierul trebuie sa platesc si transportul la curier?
Niste sfaturi va rog

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Cel care te-a inscris la Oriflame castiga bani din inscrierea ta, dar are si OBLIGATIA sa te invete absolut tot, explicandu-ti tot ce trebuei sa stii despre produsele oriflame, cadouri, punctaj, tranport samd.
Asadar, suna acea persoana si pune-o sa-ti faca training, asa cum ar fi normal, tu pregatind don timp, o lista cu intrebarile la care doresti sa ti se raspunda.