| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU vreau sa fac o bresla pe metin2 ro dati-mi si mie niste nume tari pentru bresla:X funda

17 răspunsuri:
| Candice a răspuns:

Misery, Smart, Glory...

| Khanikua a răspuns:

Khaitte, Best War(sau ke esti uh) sau numele tau de la karakter, Pegatus, Sochhk,

| XxSweetDreamxX a răspuns:

Lord Of King
WolfMen
Zsp
PowerWolf
PowerGuild
AngryWarriors/AngryNinjas/AngrySuras/AngryShamans

| XxSweetDreamxX a răspuns:

Funda?

| XxSweetDreamxX a răspuns:

Hey... da odata funda

| Iwan a răspuns:

Pai uite catev: P! nkGirl,KingOfDarck,KTn,Sky,PreattyGril, LordOfGam3, MotherFuker,DistakTred, BooldCool

| SyLvYuTzU a răspuns:

Vrei numa pentru bresle tari?
Iti dau eu:
ARCONADA, BlueLegion, YellowLegion, RedLegion, D4rkRid3rs, PureLove, KingsImpact, JinnoStars sau ce regat esti tu, Remix, BARCELONA sau vreo echipa preferata!
Funda?

| Maryan_8114 a răspuns:

RiseOfHell,Nemesis,SweetyKiss

| Deussy a răspuns:

SweetDream SweetLove TeQuiero TeAmo xDurex DoarNoiDoi SeeNoEvil JustPro xPur3Love WeLove OneDream Fulgeratori DKBoys K4 xRiseOfHell etc. fundita?puppy dog eyes [-o

| Hubbaa a răspuns:

CoCka1n3 love struck

| je29boss a răspuns:

BlackAsassin

| mihaizza a răspuns:

Furyeni

| ionmihnea12 a răspuns:

Mostwanted

| EoMafiotu57 a răspuns:

Eu as zice sa iti pui numele la breasla LionKing.Cred ca e prea tarelaughing)))). Funda?

| Pikachu1 a răspuns:

Amurg, warriors of the light
Crystal
winged warriors
Crysys
Oblodon
YmY(asta-i din 4story dar e tare)
justice league
hidra
Terra

| тσгяεηт a răspuns:

Al3xTm An3gel TheMasTeRZ BleakMan HeroSMaN Ar3angelul

| edycampionul1 a răspuns:

(12 Februarie 2011 21:57 )
Maria a răspuns:
Lord Of King (Maria. chiar asa? Lordul Regelui?)) vrei funda?
WolfMen
Zsp
PowerWolf
PowerGuild
AngryWarriors/AngryNinjas/AngrySuras/AngryShamans