| HelpBoy a întrebat:

Hey la metin2 am creat o bresla si vreau sa stiu cum dau pe cineva afara din ea?

Răspuns Câştigător
| Fubuki a răspuns:

Sa scoti pe cineva afara din breastla dai la frind acolo unde ai
prietenii scrie sub prieteni breastla (daca metinul este in romana)sau friends si guild (daca mt este in eng) dai clicl acolo la breastla/guild si dai pe jucatorul care vrei sa in dai afara si ai 4 casute mici dai pe cea care scrii delete/stergere (ca si cum ai sterge 1 prieten ) pls FUNDA