| Ady2138 a întrebat:

vreau sa fac un abonament la Orange am vazut ca cere cartea de identitate valabila si contractul de proprietate sau de inchiriere a locuintei conform adresei din buletin...

Problema este ca eu nu am contractul de inchiriere conform adresei din buletin, buletinul este pe alta adresa...pot face abonament si cu adresa de unde stau eu? dar fara sa scrie in buletin?

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Normal că se poate.Tu nu poţi să ai adresa din buletin cu cea de pe contractul de închiriere.

1 răspuns:
| DieBitch a răspuns:

Da.poti face. Dar trebuie sa completezi o fisa... ca vrei sa-ti faci pe adresa asta..pe propia resposabilitate pentru orice eventuale intamplari neplacute.