| Dudyy a întrebat:

Vreau sa-mi pun facebook-ul sa poate sa mi-l vada toata lumea. Si vreau ca sa poata sa-mi dea si like la poze chiar daca nu il am la prieteni. Cum fac? FUNDAAA!

1 răspuns:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
In primul rand trebuie ca la varsta sa ai peste 18 ani, apoi click pe rotita partea dreapta la setarile contului si apoi pe partea dreapta:

Activează urmărirea

Cei care îţi urmăresc activităţile vor vedea postările tale publice şi nu vor fi adăugaţi ca prieteni. Tu alegi ce postări sunt publice şi poţi opta să distribui actualizările personale doar prietenilor. Află mai multe.
Vrei să ştii ce pot vedea persoanele care îţi urmăresc activitatea? Vezi cronologia ta publică.
este un icon ca un rss si voila gata