| didixdsgregtrh a întrebat:

Buna TPU:*! vreau si eu niste statusuri nu conteaza de ce fel.love struck... funda+vot! mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| BetterThanDrugs a răspuns:

Totul trece Asa se spune Dar niic nu trece fara sa lase urme!

->A friend need is a friend inedeed!

->True friends re hard to find, harder to leave and impossible to frorget...

->Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, daca sunt fericita nu conteaza!

tongueur is simplu's originala doar ca originalitatea mea te depaseste; x
;] sentimentul pluteste, eu plutesc, noi plutim;] iubirea noastra pluteste si a ajuns departe; x

Eu Sunt Fericita Cand Vad Ca Alta Ma Imita*Ca Mi Se Face Publicitate Gratuita*Si Vorba La Lume*Chiar Daca E Rea*E Tot Buna*In Favoarea Mea"`~*~"
invidioase?
{love struck}Le Inchidem Gura!{love struck}
[kiss]probleme?[kiss]
()Le depasim!()
Baietii?
{love struck}Ii Impartim!{:

Du`te somn usor Fa bine in viata mea sa nu te mai strecori. Daca vrei sa mai dai ochii cu mine sa stai retine Ramai cat vrei dar nu incerca sa gandesti pentru mine

vreau; x cE`i aL meu` sa fie aL meu Nimeni sa nu iubeasca cE iubesc eU; x~

Asa e sh va fi mereuu`, 0 fata buna langa un baiat rauu` :X

E bine sa fii jumatate pentru` jumatate Basmul asta pentru tine va fi realitate`!

Nu conteaza parerea celor din jurul meu. i spun ca sunt fitoasa, asta e, imi pare rau happy
Solo sé que no quiero que desaparezcas de mi vida.love struck

Uita`te la ea, ce firava pare dar uita`te in sufletul ei cate are!

Totul e sigur, ca un jod de zaruri Viata e ce se intampla in timp ce-ti faci planuri

Fiecare lucru are vremea potrivita si fiecare varsta are nebunia ei de`o clipalove struck

Dame Tiempo Para Darte Todo Lo Que Tengo;]
Poate m`am schimbat sau poate doar m`am saturat

Incep sa cred ca este ilegal sa inseli inima unei fete

-> Ce m-am saturat de toti de minciuni si'rautati de prietenie falsa Si'de'atata lume goata

-> Cei care ma critica ma invidiaza vor doar sa ma schimbe pentru ca vad in mine ceea ce ei nu vor avea NICIODATA.

->Oice ai fi sa nu uiti am sa renunt la tine atunci cand inima mea n'o sa mai poata!

Orice ai fi sa nu uiti am sa renunt la tine atunci cand inima mea n'o sa mai poata!

->Viata mea cu tine incepe si in acelasi timp tot cu tine se va sfarsi :X

->Lacrimi de cristale pentru tine am varsat,dar nu mai vazut si nu ai habar cu atatea greseli cu greu am trecut,am iertat mereu tot ce mi-ai facut,ma minteai frumos ma fakeai geloasa si de atatea ori la tine m-am intors

->aM sa fiu acolo cand lumea e ImpoTriva ta,am sa fiu acolo sa t pot ridica,am sa fiu acolo sa te fac sa simti dragostea mea pentru ca acolo E iNima mea!

->Doamne scrie`mi cu sange./Viata pe piele/Si ajuta`ma sa scap de belele/Ca nu mai pot /Nu mai am lacrimi de varsat din mine/Si cateodata imi doresc sa vin si EU SUS LA TINE

->Stiu ca am puterea sa merg mai departe Vorbele o sa le las in spate.

Deci, va rog din suflet, nu ma mai priviti de sus Sunt o domnisoara, si-am multe de spus,da!

->Arata bine,dar e fata calculata care stie cum si unde sa te faca,stie cand sa rada, stie cand sa fie suparata, cand in ochii tai sa fie, SINGURA fata importantawinking""

->Chiar nu e treaba ta!

->Ignora trecutul Nu te gandii la viitor Traieste prezentul Esti doar un muritor Ai o singura viata Asta e tot ce conteaza.Filmul asta prost nu se mai deruleaza

->minte.lumea minte.lumea asta minte.toata lumea minte.si tu vrei sa fiu cuminte?

->Cate s`au spus Cate s`au dus Nu` ma mai doare Orice zi`n plus Sunt mai sus! Restu` Doar vb`e goale! love struck

->Ei nu`i pasa d masini, chestii E indiferent. Poti sa o legi cu catusele de pat e tot independenta![love struck]"

->Nu am nevoie de prieteni falsi, Detest sa tin langa mine numai oameni lasi!

->Loveste direct, asigura`te sa fie perfect! Asculta tot, NU crede nimic Asa castigi respect

->Si sunt ironica doar pentru ca stiu ca asta ma face si mai tarehappy.

->Are putini ani si nu stie ce simte Azi te iubeste, maine te minte! Dar sa nu incerci so schimbi asa e ea Daca e a lui Nu poate fi si a ta!; X

->Poate daca eram indiferenta Raul se schimba si eu deveneam ABSENTA Insa imi place sa plec si sa vin.Atunci cand te astepti mai putin!:X

3 răspunsuri:
| BetterThanDrugs a răspuns:

0rice s`ar intampLaa n0i intr`0 zii ne vom reveDeea` ! . Si pana atunci stiu ca si tu ma vei pastraa` Undevaa` in inima taa ` !

Cand O so` pierzi .O sa vezi ca ti`e greu fara ea Chiar daca acum nu crezi

Inca te uiti la poze, de mult facute. Si realizezi ca-s doar amintiri pierdutesickj.

Ai mintit prea mult,cine crezi c`o sa te creada? Degeaba esti frumos,ea nu vrea sa te mai vada. : -J

Alt baiat imi strange mana,si`mi spune ce simte Eu iti spun cu` te-am uitat,desi traiesti la mine`n minte

Acum nu mai pot si imi e greu sa stau cu altcineva!Nu pot sa ma gandesc la altu' esti doar in mintea mea!

Imi ´ aduc aminte ´ cat ` de mult ma iubea ´ cum prietenilor ´ le Zkea .: Frate nu pot ' trai fra ea!

• si spune-i "te iubesc" ca-ti pare rau c-ai fost asa,promitei ca n-o sa repeti din nou prostia ta

*Încã de la început ti-am spus cã e prea pe fatã Dar tu ti-ai dat mult prea multã importantã

•• O Iubeai Fara Regrete`! Si Daca Te Intreba Cineva Atunci Ce Inseamna Pentru Tine Cu Lacrimi In Ochi Spuneai:E O Parte Din Mine ! ;xX

"Shi`mi aduq amintee . Cum imi zambea Shii ma priveaa . Shi`mi spunea Nu te Lua dupa Lumeaa aSta reaa"

Cand te'am vazuT dn` nou pe strada M'ai salutat sj dintr'o data Am simtsit cu` ma topeSc blushing

Mi`e d0r s` te privesk fara s` spun nimic Mi`e d0r s` numar secundele un pic cate`un pic

Vreauu s` nuu te bag in seama, s` te ign0r, dar nuu p0t! e ca sh cum i`as spune inimii mele: "Nu mai bate! St0p!"

# Si poate ca ma doare Ca prietenele`mi zic ''uite,vezi? esti proasta fata.daca tu nu`l cauti,el nu te cauta".#

Mai stii?Iti placea sa o vezi razand.Ea tot cu zambetul a ramas,tu tot cu ea in gand!

Inca il visez cum eram odata afara Cum vorbeam la telefon in fiecare seara

• si spune-i "te iubesc" ca-ti pare rau c-ai fost asa,promitei ca n-o sa repeti din nou prostia ta

"Nu vreau să ne mai despărţim Tu nu vezi că ne potrivim Hai să lăsăm prostiile de-o parte O facem cu la carte Hy tzine'o aproape

"T0 tacii ! e0 tac. ~ Tu`mi sp0I ca`s fr0m0asa ! e0`tI sp0n ! Ia`ma pr0stule de n3vasta`

"Sunt singura fata kre iti spune "nu mai bea",sunt singura fata kre iti spune "nu mai injura", sunt singura fata pe care o doresti, unica fata pe kre o iubesti ;x ."

Iti spun ptr` a mia oara : fiecarE zi cu` tine` eSte extraOrdinara

"Il `iubb` pentru. ca stiu ca asta`l face fericit =p~`"

"Ea´ e fata happy kre´# Te-a Ranit batting eyelashes cand a plect# ! ~ Dar´ e Fata# .kre :* Te-a´ yubit cum ´ nu ai visat !"
"´Sa Taci don't tell anyone cand vb eu´# .nu imi place ´ sa mintsi cand´ mint si` ;d eu´ .oh go on nu´mi place ;d sa nu #spui " pa " asta´# e replica mea winking !"

"Stiu ca ma placi batting eyelashes dha' nu mi-ai spus :p si eu te plac dha nu'i deajuns sad !"

"""?Arata`i ca o iubesti,nu fii prost ? Pune`ti draq si tu o data inima în folos`!?"""

`?Na Citeste, Retine, Baga BYne in cap. Si nu uita` nici intr-un veac.`Eu sunt fetita ce ti-a pus capac!"

Oare Fără ea ai fi la fel? Da` Oare Fără ea te`ai simţi altfel? Căci dacă e departe nu te mai simţi întreg` Spui: `Pune-o într-o mie de fete că tot pe ea o aleg !

. Siii .ar fii binee ` sa fiu singura care c0nteaza pentru` tine` . Sa nu itsi pese de : t0varashi` bar . prezentse feminine` !

Sh nuu te-as schimba cu nimeni sh nimic, ptr mne tuu esti t0t, altcva n`am ce s` zic

Totul a inceput cand ochii mei au pus mana pe tine . Nu era ca in filme , era mult mai bine

El are grijsa de mne . Sa fiu` frum0oasa jsi sa arat` binee` ! Jsi ma respeCta` pentru ca sunt inCapatsanta`luii` miCa` !

Iubeste`0 sincer, d0ar atata ea`tsi cere. Fa`0 s` simta c` inseama in viatsa ta sh itsi va da mai mult decat t` asteptsi s` primesti sh atunki ai s` inveti cum s`0 iubesti

"- EU sunt nenorocita` fara d care n`ai putea s traiesti` ! Inima mea N`o dau oricui . Vezi sa Nu`mi gresesti` ! ;x"

O vrei asa cum este ea` :-x Esti norocos ca e a ta`

E domnisHoara care'N fiecare seara se gandeste la EL! Stie ce vrea sH ce vrea ObtZine Nu cere niciodata ca nu'i prea stHa in fire!

Sh`ntr`0 fina disc0rdanta cu imaginea s0n0ra merg asa mai la distanta, el maj0r sh ea min0ra

Si stii si tu prea bine ce te asteapta acasa o felina blonda blanda periculos de geloasa Si iar o sa te intrebe unde ai umblat Si placa cu baietii n`are rost, ca s`a fumat

Nu mă cunoşteai, da' îmi erai fidel. Dacă nu mă înşel, e ceva ce nu-ţi stătea în caracter

Nu'i aşa, puiule ? Ştii că ţin la tine. Din prima clipă ai reprezentat lumea pentru mine !

Eh' fata kre' stă zambind at' qnd vi acasa Şi poţi jura că nu E alta mai frumOasa'

Haai tipa cu toata puterea ta : Te iubesc quaie` esti viata mea`♥

Te`ai Obishnuith` cu vOcea sh` cu zambethul ei treptath` itsi trebuie prezentsa` ei zilnica`vrei succese` ca sa ai surasul ei` !

C0aie mai tii minte cand visam si desenam "I L0ve Y0u" pe tr0tuar?

.Snt nebuna ta, stii, dauu t0ata lumea nebuna s` te tsin d` mana sh s` radem impreuna ;x

E speCial ce s`ntamplă cu n0i,avem sh` s0are,avem sh` pl0i\;d/;x

• Imi place cum imi spui tu asa: "Esti alintata mea "

Daca ti la ea nu o fa sa sufere si fa tot posibilul sa mearga bine lucrurile !

Tu influentezi felul in care se poarta fiindca tot ce face e pentru ca tie sa-ti placa!`

Tin la tne chiar daCa nu tSi`0 spun prea des "Te iubeSc" sunt d0ar cuvinte cu subintSeles

"•m`ai vrea o viatsa langa tine`.[te iubesc]•"

"• Poate chiar sti ce zic sau poate o iei in gluma Dar sunt legata de tine exact ca un creion de guma.`! day dreaming •"

"Domnului` ii multomesc love struck ca te am si te ubhesk smug

"Ce simt cu tne nu am simtit niciodatha e un sentiment ce incepe sa`mi placa !"

",,O lume in kre ne iubim ma ai, ma vrei iar eu te privesc sh nu`mi ajunge.te simt, sh nu ma satur te am sh te mai vreau:X

Chiar daq fac moOolte prosti.Sh zic moOolte porqri s sti___tot ce e frumos in sufletu' meu se leaga de [tine]

"El e singurul ce poate ,sa'mi promita sa ma minta ca o sa treaca toate ! :X"

# [Nu vezi cu tot ce fac cu drag.Fac ptr tine] #

"Mda e golan [Foarte bine]dar gOlanul asta ma iubEste doar pe mine ;X

"[ teOretiC`] the adOr` [praCtiC`] the iubesC` !

"Stiu ca nu mai am nici cuvinte dar ador sa-mi zici:'sa fiu cuminte! Imi place ca nu esti schimbat-or ca vantul.Dar nu ma face sa-ti spun "te iubesc" fiïndca urasc cuvantul!

"spune`mi cum ma faci , cum de ma atragi ;x vrei` sa te vreau , de fapt imi placi ;"> !

"stiu cand sa rad, cand sa fiu suparata, cand in ochii lui sa fiu cea mai importanta fata blushing

A trecut ceva timp, apoi mi'ai zis ca s'a terminat Ce ciudat ca parca de tine eram drogat.

Ca deSi pari Quminte itSi plaCe indeCent,Ca Eva Kent, n`ai niCiun sentiment.

Viata mea s-a schimbat numai in rau de cand tu ai plecat din sufletseluu` meO.

Erai cu mine in bratze cu mine de manaa`! Ne simteam bine cand eram impreuna.

ma intreb` . daca . o sa regreti candva t0t ce n`ai facut sa ma potsi pastra?

Nu asculTa prosTiile ce le spun uniiwinking nu uiTa ca Tu saruTi gura mea nu gura lumii

O fata kre se respecta nu se va mai intoarce niciodata in loq` in kre a jurat odata !love struck

Tzine minte : O fata loveste prin fapte , nu prin cuvinte winking

Na! ... Citeste, retine, baga bine in cap. Si nu uita nici intr-un veac: Eu sunt fetita ce ti-a pus capac !

El pe mine ma iubeste :X De tine se foloseste winking Degeaba vei avea ce-a trecut prin mana mea winking Fac mereu pe nebuna Sa se-mpuste cate una ! laughing

Continua sa o faci pe proasta,ca o faci bine.Esti prea mik pentru un joc asa mare,Chiar daca-l vei avea langa tine Ramai cu resturi de la mine.

Ai vrea tu da` nu se poate.Yo le am pe toate winking

Ieeteeeeee a dr*cuuuuu panaramaa laughing N-ai nici dintiiiiii [-x N-ai nici vrajealaaa laughing Si te bagi cu el in seama laughing oh go on

Esti o fata cuminte doar pe verticala.Cand stai pe orizontala esti o t*rfa penala.Ma prefera pe mine pentru ca eu n-am sange de t*rfa ca tine winking

N-am sa plec,Stiu ca asta vreti,Pe bune.Am sa raman langa el Pana va umplu de spume :X

Pentru el esti doar o alta fata Mai mult nu ai fost niciodata El la tine nu tzine d atatea ori te-a facut sa t simti un nimeni !

Crezi ca ma faci geloasa? Nuuu Proastooo ! Nu ma intereseaza laughing)

Moartea întreaba de tine,stiu ca nu-ti convine e placerea mea.Totul ti se trage de la prea mult bine am o presimtire ca patesti ceva

E selectie naturala , cel puternic invinge,
Si succesul nemeritat rapid se stinge,

Esti o venerabila caterinca genetica,
Ne fascineaza mersu' tau de scroafa epileptica

Esti terminata dupa p**a, cum sunt copiii dupa Pokemon.

Stii cevaa?Ma pi* pe tine laughing El face ce face Si vine tot la mine :X Creziii ca te iubeste ? OooOps EroAre ! Pt El esti ca o carpa.Te foloseste,dupa te scuipa si te-arunca winking

Faiiii ta*fo,te-a pacalit ca am divortat.Cu mine nici nu s-a certat ! Orice s-ar intampla pe mine nu ma lasa.Orice i-as face,Tot la mine se intoarce.

Te uiti la mine invidioasa pe sub breton,Si te vad mai pierduta decat un apel pe telefon winking

| BetterThanDrugs a răspuns:

Intre Noi Scumpule A Fost Ceva Magic Siiiii In Concluzie, Magia Nu Existaa! Decii Totuu A Fost O Iluziee! :X

Ma chinui sa par indiferent, degeaba m-ascund
Ca sunt sau nu indiferent, il doare fix in fund

A mai trecut o zi, o saptamana, o luna
Ne intalnim, nu vorbim, nu ne spunem nici "buna"

Cand te vad parca-mi sare si inima din loc
As vrea sa fiu cu tine, sentimentu nu e reciproc

Parca tot ce-ai face tu ai face dinadins
Parca tot ce stralucea inainte, acum ai stins
Parca tot ce-a fost frumos s-a dus si nu mai e
Ca prin magie, ce-mi place mie dispare repede

Dau un mesaj ca nu ma pot abtine
Creieru' imi spune sa te uit, inima te vrea pe tine

Te bucuri ca ma vezi, eu ma bucur ca te bucuri, da' timpu' a trecut,s-au schimbat mai multe lucruri

Ai uitat sau nu, sau o dai ca nu mai stii?
Sau te scuza faptul ca atunci eram copii?

Nu vreau un tip sa aiba grija de mine,sa hotarasca fiindca stie mai bine, nici unul care trage intruna de fiare, imi luam catel daca vroiam animale

Deschide ochii`! Timpuu` trece! Nuu` mai visa frumos, realitatea este rece

Imi amintesc de-atatea, sincer, chiar imi e dor
Pana si de momentele grele ce credeam atunci ca dor.

Vor cocaina cea mai pura! Vor bautura cea mai fina! Vor raze de lumina dintr`un reflector! Vor putina adrenalina`n viata lor!

Zambeste sh arata`le ca nu-ti pasa. Zambeste, caci viata-i una si`i frumoasa

0 mintseai, ii spuneai vorbe dulci, ea te ierta, ai crezut ca va merge la infinit, dar paharuu` se umplea

Esti doar un tanar actor plin de talente,excelezi la capitolul lipsa de sentimente.

Nu, n-am stiuut ca toate lucrurile bune sunt doar bune la-nceput!

Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce'ai reusit sa pierzi.

tu ai ceva aparte zambetu` tau privirea ta sau poate...
Iubirea mea nebuna ce`a ajuns muuuuuuuult prea departe

Pleaca,maine o sa-mi treaca!

M-am nascut pisica deoarece catele sunt destule.

Iar ma ia cu lozeala: "Ce faci iubita? Pe unde o mai arzi pe afara? Ca nu te-am mai vazut de ceva vreme, am crezut ca ai dat de ceva probleme"

Sa vorbeasca ei ce vor, e treaba lor!

Te injosesc fetele?! nu`ti fa probleme esti macho ca Jhonny Bravo,ca ala din desene

DeodaTa o amEtseAla m`a prabuSiT. DeodaTa inimA mi s`a opriT. DeoData m`am treZiT si planGanD am tipAt " Tipii aia m`au abanDonat!

Uneori nici nu mai stiu pe cine merita sa salut; Ca parca prea multi, vorbesc de prieteni la trecut!

oricum fara ea numai ai nici un atu, hai sun'o tu, spune i ca ti e gol sufletu...ca atunci cand a plecat.a luat totul cu ea.si era normal sa te gandesti la ea cand erai cu altcineva

Aceastha lume e bolnava stiu. da n`ai ce`i face.tu incerci sa o schimbi si`ti ei capace,cand ceri pace

in gradina mea prieteni FALSI prea multi sunt! Dar ca sa vezi serpii trebuie sa tai iarba de la pamant

Trec zile si nopti, durerea ramane aici
E greu sa ma gandesc ca astazi suntem doar amici

Poate c-am gresit, poate c-ai gresit
Dar nimeni nu a stiut ce am simtit cand ne-am despartit

Nu e doar armonie, ca nu suntem in povesti. Chiar daca ne mai certam, ne impacam in timp ce clipesti

Atunci stateam toti pana noaptea tarziu
Acum e ca dracu ba, tot cartierul e pustiu!

primul prieten ultimul dusman
toti gasesc un mod de-a te folosi spontan

de aceea zic"ai grija" ca raul facut se-ntoarce
inapoi pe urmele tale ca un roi de bumerange

And I’m crazy, but you like it Cause the kinda girl like me you can never find on the market :X

I'm not a trick you play, I ride a different way

# Trei facultati daca ai avea, tot nu ti-ai da seama ce trece prin mintea mea!

Mai rau nu poate fii, o sa reusesc Bineinteles ca imi pare rau si totusi uite ca zambesc

Cand 2 oameni se iubesc cu adevarat.Fac tot posibilul sa uite ce s-a intamplat

Lumea asta te distruge,Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!

"Vreau sa simt din nou ca pot sa zbor Am incercat dar nu te pot uita asa usor Mor incet.simt cum totul ma doboara Hai sa o luam de la inceput, suferinta sa dispara

"Sa Te intorc| |napo| n’am Sa Te rog Ma| Bn Sufar Sh Plang O V|ata`nTreaGa sH Blestem ca De tot Praful Sa sE aleaga.("

"Sh Va Plange Neincetat, dOrindu`sh s` Fi Uitat Leganandu`I Durerea O Stea, O Mangaie cU Raza Sa!:Fiindca cea mai irosita zi din viata. Este aceea in care nu ai zambit!

->Zambeste, maine poate fi mai rau!

-> Imi aminesc fara sa vreau de lucrui care mau schimbat

->Aiurea mint ca nu`mi pasa, aiurea spun ca nu mai conteaza, aiurea ma prefac ca sunt bine
Ce greu e sa invingi cand lupt cu tine!

| AngeLofDeaD a răspuns:

Da-mi o harta ca ma pierd in ochii tai
:X:X:X:X
Te-am iubit, nu m-ai iubit, du-te dracul de tampit!

Cobori in jos luceafar bland,
Alunecand pe-o scara
Sa dai cu fundu' de pamant
Ochii din cap sa-ti sara laughing
hai. hai sa. hai sa ne. hai sa ne f. hai sa ne fu. hai sa ne furam timp pentru un suc! happy

sa nu -mi scrii pe adresa de acasa, ci pe cea pe care-am sa-ti-o spun, pe adresa cimitirului comun, ca e mai sigura si mai frumoasa

Doar o persoana ma poate deranja si crede-ma aia nu esti tu!no talking

de ce s-a inventat ciocolata alba?
sa se murdaresca si negrii la gura

Viata e de ***, iar tu esti plin de viata

Mereu singur,...dar nu am nimic impotriva!

dnd sunt in cautarea elodiei...brb cand o gasesc

Cand iubesti cu-adevarat. Poti risca sa fii beatlaughing

de as fi o porumbita as iubi un porumbel
de as fi o pisicuta as iubi un motanel
dar acum sunt o fetita si iubesc un baietel