| euuuu a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri originale, rare.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| raduconstantin11 a răspuns:

Ăsta e drumul pe care l-am ales în viată şi n-o să las pe nimeni sã îmi stea în fată! N-am nevoie de sfaturi sau de părerea ta, trăiesc cum vreau, fac ce-mi place. E viata mea!

•I need you on and on and on in my life happy

•Cand sunt cu tine, totul pare mai bine

•Trăieşte viaţa cu prietenii adevăraţi. happy

•You make me feel like I'm the only girl in the world.

•Fă-ţi timp să iubeşti tot ce e sub soare.; x

•Vorbeşte mult, e stresantă, râde întruna şi fără motiv. Prin felul ei de a fi te face sa o adori. day dreaming

•But if I had you, that would be the only thing I'd ever need.

•Unde nu o sa fii tu, cea mai mare distractie o sa fie! day dreaming

•E iar octombrie si ploua marunt.Am mai pierdut o vara sperand.;(

•Sunt acele nopti cand ne adunam cu totii.Cand radeam si glumeam pana dupa miezul noptii.]

•Aş vrea să ţină capul sus toate prietenele mele.Să ştie ca la greu o să fiu şi eu cu ele! love struck

• Sometimes hurts too much;-s

•O fataa specialaa nu o intalnesti la orice pas.Cand nu mai ai sperannte, ea te scoate din impas.

•Ea nu e sora mea pe bune, dar am avut noroc că am găsit-o prin atâta lume.

•Nu îţi petrece timpul cu cineva care nu e dispus să şi'l petreacă cu tine. oh go on

•Your love is for free!

12 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Statusurile originale, sunt acele statusuri create de tine, nu gandite de altii si folosite de tine...

| ExTaZy a răspuns:

Salvati energia, dormiti la scoala!
Esti o fata de milioane…i-a 50 de mii si du-te...
Fetele imi bat in geam...si n-aud... am termopan.
Consumul execesiv de fasole dauneaza grav sanatatii ...altora!
Mai bine taci si doar pari prost... Decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala!
My name is Bond... Vaga Bond
Ce bine arati... ai fost bolnava?
Ca tine gasesc si in RECYCLE BIN...Ca mine nu gasesti nici pe GOOGLE
O femeie trebuie sa faca 70 de lucruri. 69 si cartofi prajiti!
Astazi am aflat ce e Iubirea... maine afli tu ce-i despartirea!
M-am sculat cu fata la cerceaf asa ca nu ma intoarce!

| Ionela_2561 a răspuns:

Totul se plăteşte azi. Inclusiv iluziile .

• Sunt mica. intr-o lume mare. da` nu mi`e frica d nimic !

• Pentru ca e viata mea!Pentru ca nimeni nu mi'o va lua!E in culori si putine noduri!E artistica prin unicitatea ei!Asa ca Pa!

• Și dintr-o sută , e doar un suflet viu care m-ajută !

• Liniste! ca stii ca am dreptate.Nici daca as fi scris o carte n`aveam cuvinte cat mi`e dor sa iti arate.

• Alta viata,Amintiri,Angelic,Anotimpuri de suflet,Aripi,Basme si legende,Chestii sufletesti,Colorat,De toate,Divinitate,Dragoste,Lorelei,Mare,Melancolie si metafore,Nopti cu tine,Vise.

•Si tot ce am sperat, placut, urat sau parasit.s-a terminat ca cica totul are un sfarsit.

• N-are sens sa-ti fie frica.Nu dureaza mai mult de o clipa.Si-o sa treaca asa cum trec toate.O sa vina alta zi dupa noapte.

• Aproape vreau să te simt.uşor să te ating.şi s-adorm lângă tine.Sa citesc in ochii tai caprui dorinta arzatoare.

• Sa ne-amintim de clipele care au fost si nu revin. lasa pe masa o scrumiera si un pahar de vin.

• Uneori beau sa uit, dar mi-amintesc mai tare. N-ai dat semne de viata, ai dat semne de intrebare.

• Esti gandul meu bun cand ma ascund in fum. Si spun ca poate o sa am cu tine un final de drum!

• E doar un vis frumos care se tot repeta. Si doar in visul meu gasesc lumea perfecta.Visam ca zbor, si culmea n'aveam avion. Cand dintr'o data mi s'a stins tigara si m'am trezit pe hol.

• Spune STOP.cat mai poti

• Te crezi smecher sh Boss! Da` esti un fraier sh`un prost! [

• Lumea se schimba`n continuu.rupem filmu.fugim de realitate.ce dulce e chinul

• Fericirea este gaura cheii prin care tragi cu ochiul la ceea ce numai visul poate atinge!

• Vad viata ca pe un joc. Sunt pasionata mereu de primul loc!

• Si daca ai fi un drog te-as trage pe nas si umbra de mi-ai fi te-as urmarii la pas...

• Ti-e prea frica sa schimbi ceva,ca daca iese rau...

• Tu nu ma cunosti si nu e provizoriu... Lumea mea se-nvarte intre vise, iluzii si orgoliu.

• Pot alege între a fi o victimă a lumii sau o aventurieră în căutarea comorii sale. Totul ţine de felul cum îmi voi privi viaţa.

• Nu se temea de dificultăţi: ceea ce o speria era obligaţia de a alege alt drum. Să aleagă un drum însemna să abandoneze altele.

• Pentru ca eu vreau ca tu sa ai grija de zambetul meu!

• Dragostea este. Fără definiţii. Iubeşte şi nu întreba prea multe. Doar iubeşte!

• Cand simți că te doboară. E bine să știi că e cineva care face durerea să nu mai doară. Care te face să zâmbești. Un prieten scos din file de povești...:X:X

• Pe om timpul nu-l transformă, învăţătura nu-l transformă, unicul lucru care te poate face să-ţi schimbi gândurile e dragostea :X:X

• vreau sa nu te mati bag in seama!>•.s te ingor dar nu pot! e ca si cum i`as sp inimii mele!

• O persoana desteapta... zambeste,tace si... TE FACE

• Ma copiezi...sh?!Ce`ai rezolvat?O papusha cu o zdreanta e greu de egalat.

• Sa renuti?ar fi pacat...lasa sticla si nu plange,fi barbat.lupta daca o iubesti cu adevarat.

• Destinul amesteca cartile, iar noi Jucam

• Asa ca cel mai important sau mai presus : '' Sa`mi traiesc viata si sa ies cu capu Sus '' !"

• Acum nu mai e cum era... / Acum e PUTERNICA. repet: Stie ce vrea!

• Sunt extrem de simpla si extrem de clara... dar pot fi si extrem de calma si extrem de vulgara

• respectul e ceea ce primesti ptr ceea ce faci si faci bine ... uh ma barfesti destul ... deci din respect ma pish pe tine

• As vrea sa fiu cum o sa fiu Asa ca lasati-ma sa traiesc asa cum stiu Lasati-ma sa fac si bune si rele Ca sa stiu macar ca sunt greselile mele…

• Asa a fost sa fie . si asa va fi mereu . Dar nu uita ca pentru toate . Exista un Dumnezeu

• te`ai satuRat Sa'ti pui viata Ca o întrebaRe. tine CapuL SuS, ChiaR daCa dOARe taRe.• .

• Lumea asta te distruge,Te induce in eroare,Fura tot si apoi fuge,Te raneste si te doare!

• Cu indiferenta ta m-ai facut si mai tare.Acum nu-ti convine...Dar incet,incet calc pe urmele tale.Si abia astept sa vezi si tu ca indiferenta doare...

• Nu am scop sa atrag simpatii sau interese,defapt de multi vreau sa-mi bat joc si culmeaaa . chiar imi iesee !

• Bate-n lemn să n-ajungi ca mine, sunt prea fericită și ție nu-ți stă bine.

• Ai simtit vreodata cum e sa cazi in gol? Pe drumul care l`am parcurs mi s`a parut usor.

• Nu uita . Stele care cad . Nu pier . Stele care cad , se duc spre un alt ceR .

• Ai realizat vreodata cate se pot schimba intr-o zi?

• Cu timpu` am invatat sa fac...Sa tac...Shi` sa bag la cap`!

• Pastrez în mintea mea clipele frumOase si îmi pare rau ca ele sunt singuRele ramaSe. ;;]

• Nu arăta niciodată celor cu care joci că ştii să trişezi. >:]

• De cate ori ma vei privi cu ura si manie`. De atatea ori iti voi zambi cu multa simpatie` !"

• Şi derulează filmu` . . in timph ce.i dai foch. .

• Nuoi :X. avem doar o viatsa de trait si poate de`aia facem ce vream si ceea ce simtsim . .

• Ştie când să râdă .ştie când să fie supărată .ştie când în ochii tăi .să fie cea mai importantă fată!

• Fă`ţi timp să iubeşti, chiar dacă nu eşti iubit şi chiar şi singur pe pământ să fii cel mai fericit !

• S`ar spune că toate trec, amice... dar orice bubă lasă cicatrice

• Dar ştii că n`o prosteşti,îţi spune că greşeşti şi c`o să pierzi şi o să plăteşti...că într`o zi o să te`ntorci acasă şi n`o s`o mai găseşti! Pe cine păcăleşti frate? Ochii umezi cam au dreptate

• De acum am să`mi fac de cap . O să uit de griji , de toţi şi toate ,nu mai iubesc pe nimeni . Vreau să simt că trăiesc` ! O viaţă am şi n`o s`o ratez

• Ceea ce te face acum sa razi. te va face mai tarziu sa plangi

• Pentru visele mele imi rezerv viata intreaga Pentru dorintele mele imi pastrez noaptea

• Am învăţat să nu fac pe nimeni o prioritate în viaţa mea,atâta timp cât eu în viaţa lui sunt doar o opţiune!

• Şi toate îşi au un rost în viaţă,toate clipele frumoase la momentul potrivit.

• Chiar dacă în spatele unui vis se ascunde un coşmar nu uita să crezi în tine şi toate problemele dispar !

• Durerea te-a maturizat , te-a pus pe ganduri !

• Ma pot increde mai mult in dusmani cinstiti decat in prieteni falsi.

• Pentru toate lucrurile pe care le'ai ratat , ai castigat ceva. iar pentru tot ceea ce ai castigat, ai pierdut cate ceva

• Ma plimb pe curcubeu de parc'ar fi drumu' meu , fericita ca un copil care inaltsa un zmeu ;x

• Nu exista minciuni doar adevar fara dovezi. Nu exista nu cred doar nu esti in stare sa vezi.Nu exista scuze doar pareri de rau.Nu exista tradatori doar tovarasi fara creier

• Obișnuiește.te cu faptul că nu vei avea ce îţi doreşti!

• Nu ma intereseaza ce crezi tu, nu te cunosc E.o tara libera, deci esti liber sa fii prost!

• Si imi vreti tot raul din lume , Si va multumesc, v.am pupat si va iubesc!

• Petru ca un zambet poa` sa te ridice atunci cand ti`e mai greu.

• Si tine minte . O fata loveste prin fapte. Nu prin cuvinte

• Traieste in asa fel incat sa nu ti se observe prezenta, dar cand pleci din locul in care ai trait sa ti se simta lipsa!

• Trecutul este ceea ce îţi aminteşti, îţi imaginezi că îţi aminteşti, te convingi că îţi aminteşti sau te prefaci că îţi aminteşti."

• Incă sunt acea persoană cu ochi nevinovaţi !

• Nu te da batut niciodata, stiind ca Dumnezeu ori va pune o stanca sub tine ori te va invata sa zbori

• Dumnezeu pune daruri minunate in noi, daruri pe care noi insine nu le intelegem,dar le inteleg cei care ne sunt aproape !

• Esentialul este nu sa traiesti, ci sa traiesti cum trebuie.

• Doar din amintiri mai pot crede că vara e anotimpul destinului meu.

• Esti absolut sigur că e prea devreme să înţeleagă, fiindcă e la vârsta la care nu ştie ce să aleagă

• Rănile sunt prea adânci. Când mă gândesc la "Atunci".

• Nu astept sa`mi vina randu`.incerc doar sa`l fac pe taty`mandru.

• prefa`te ca sunt o mica rasfatata care lupta pentru tott! chiar de te-am pierdut odata eu am sa te iau la loc.

• Atat de tăcută...misterul ii provoacă o privire pierdută...

• Aş vrea să fiu cum o să fiu!Aşa că lăsaţi'mă să trăiesc aşa cum ştiu!Lăsaţi'mă să fac şh bune şh rele.Ca să ştiu măcar că sunt greşelile mele.

• Profiită de fiecare clipă`.Că`n fiecare paradis există cate`o ispită •

• Şi când vreau să zâmbesc, n.am pentru cine.Când plâng nu.i atent nimeni la mine.

• E exact cum trebuie să fie, aşa cum îi convine! Are stilul ei de`a amăgii, numai dintr`o privire

• Iar atunci când noi poate no să mai fim, lasă coniacul să curgă, dă-ne o țigară și să ne-amintim, de clipele care au fost și nu revin, lasă pe masă o scrumieră și un pahar de vin.

• Mandria ti-a ramas cea mai mare avere,zambeste`n fata raului si nu va avea nicio putere!

• Te minti si acum! desi ti`e dor!Ai pus orgoliul in fata sentimentelor!

• N-am stiut Ca toate lucrurile bune sunt doar bune la-nceput Nu, nu, nu, N-am stiut Ca dragostea o pretuim numai atunci cand a trecut N-am stiut Ca fericirea nu se cumpara, cu toate ca am vrut.

• Inca sunt copilul ce refuza sa creasca, mi`e egal cu ZERO tot ce spune lumea asta proasta !

• Nu da, esti constient ca nu poti refuza.Nu nu!Se joaca cu tine , stii ca nu tine la tine, da-ti place asa

• Fara speranta, fara dragoste,fara mandrie dar cu un sfarsit fericit.

• Hai să punem aici un semn de carte şi să continuăm acest vis în altă noapte

• Si o sa te las sa iti vezi de drumul tau,Atunci cand o sa te uit sigur o sa iti para rau.

• Lasă Trecutul în Urmă si Priveste în Viitor sau Aminteste'ti Trecutul si concepe un Viitor .

• Traieste in asa fel incat sa nu ti se observe prezenta ,dar atunci cand pleci.sa ti se simta absenta!

• Spuneai ca vrei sa schimbi lumea. Intreaba-te mai intai daca se merita

• Ii ignoram pe cei ce ne adora...ii adoram pe cei ce ne ignora.ii ramin pe cei ce ne iubesc.si din pacate ii iubim pe cei ce ne ranesc

• Durerea te-a maturizat, te-a pus pe gânduri.Te-a învățat să citești printre zâmbete și rânduri.Ștergi o lacrimă dar nu poți să ștergi amintiri.

• Suflet gol, In zbor cazut Orbita de iubire, Credeai ca ai totul si ai pïerdut!

• Mi-ai spus că ești îndrăgostit de mine, eu ți-am spus că sunt topită după tine, iar acum ne merge foarte bine! ♥

• E frumos sa fi fericita,dar e si mai frumos sa ai motive sa fi fericita!

• Sunt tot ce vrei si nu poti avea,tot ce ai avut si nu ai stiut pastra!

• De-ai privi adânc în ochii mei • Ai vedea ce-nsemni pentru mine • As renunta la toate pentru noi • Nu pentru iubire •

• Viata'i doar o calatorie, savureaz'o! Fa ce vrei cu ea, testeaz'o, analizeaz'o! Construieste'ti daca vrei si poti lumea ta Si nimeni sa nu'ti spuna ce sa faci cu ea

• N`ai sa potsi pleca fara voia mea • Dar daca`ai sa pleci • Eu te voi urma

• Ca nimeni nu stie mai bine ca tine ce simti • Il iubesti doar pentru tine nu pentru parinti •

• Uneori amintirile trebuiesc pastrate • Insa cei mai multi se feresc sa faca asta. •

• Eu nu ţin cont c'afară plouă , că'i zăpadă sau rouă Mie nu'mi strică vremea stările cum vi se întâmplă vouă .

• Dar e tarziu acum incepi sa realizezi,tot ce iti ramane sunt niste amintiri ce dor Care nu le poate lua Si nu te poate opri din zbor

• Nu am stiut ca lucrurile sunt bune decat la inceput.Nu am stiut ca fericirea nu se cumpara.

• Se stie că dacă te pierde , nu te va uita ! •

• Amintirile se sting usor.Recunosc.imi va fi Dor!

• Nu mai sunt,cum eram, Acum zambesc,atunci plangeam. Nu te mai cred,e prea banal...E o poveste pe final.

• Momentele sunt clare si fumul de tzigara si sticlele de alcool nu sunt o scapare...lasa` gandurile sinucigase ce le ai si hai sa gasim o solutzie`...de ce mai stai?ce mai stai?

• Am avut multe dorinte.Care nu s’au implinit!Am facut multe greseli!Dar pe toate le’am platit !

• Stiu ca doare cand te gandesti ca totul are sfarsit!Cand esti copil ti se pare ca vei trai la infinit !

• Prin definitie, omul NU este diferit... ci indiferenta este cea care face diferenta !

• Si cateodata visez cu ochii deschisi, da toate par sa cada in gol si vreau sa cred ca's nebuna, ca doar le complic, ca totu' e mult mai usor...mult mai color...

• Priveste-o! Ce vezi? E ea, e fata care desi a pierdut tot ce are, va reusi sa se ridicee si sa o ia de la capat.

• Si nu conteaza cat de mult incerci sa fii cuminte, nu poti tine o fata rea in loc !

• Poate azi te-ai certat cu el Dar poate maine va impacati si poate totul va fi la fel.•

• Nu e un viSs si nici o fantezie...E ceea ce se numeste "c0pilariE"?:-x•

| piticc14 a răspuns:

1.Când cineva pleacă înseamnă că altcineva trebuie să ajungă.
2.Şi sunt momente în care vrei, ba', da' vrei din tot sufletu' tău să nu-ţi mai pese de nimic, că tu eşti ăla care suferă mereu.
3.Da, e nebună, da' e prietenă mea, şi o iubesc aşa cum e.
4.Vara asta va fi perfectă!
5.Nu-mi place cum sună " the end ".
6.Copilăria s-a maturizat sever.
7. Timpul trece, amintirile rămân.
8.E o poveste fără nume şi fără autor.
9. Vorbeşte mult, e stresantă, rade întruna şi fără motiv. Prin felul ei de a fi te face să o adori.
10.Nu poţi avea totul. Unde l-ai pune?
11.Lasă-i pe ei să creadă ce vor.
12.Smile! happy It's free.
12. Unele persoane sunt atât de false încât dacă te uiţi pe spatele gâtului lor scrie " Made în China ".
13.Lucrurile ieftine atrag cel mai mult.
14.Destinul amestecă cărţile, iar noi jucăm.
15.Prostia n-are limite.
16.Dă-mi un vis de trăit căci realitatea mă omoară.
17.Îi iubesc pe ei, că îmi dau motive să trăiesc
Şi pe cei care ştiu să mă facă să zâmbesc.
18.Ce e uşor de înţeles, e greu de explicat.
19. Când ai pe cineva lângă ţine
Şi nu şti să apreciezi
Realizezi ce greu ţi-e fără el
Abia când îl pierzi!
20.Am prea multe defecte in fata celor care se cred " perfecte ".
21.Şi spui că ''toate-s la fel '' de unde şti? Le-ai avut chiar pe toate?
22. Dragostea nu trebuie să fie perfectă, trebuie să fie înţeleasă. smug
23.Nu credeam că se poate întâmpla, într-o zi să îmi pierd capu' şi inima!
24.Hai zâmbeşte, nimeni nu te opreşte!batting eyelashes
25.Şi îmi zici că pleci din nou, iar mi se face rău!
26.Vara asta vreau să visez, aşa cum nu am făcut în nici măcar o vara! puppy dog eyes
27.Ai o viaţă, de ce să nu o trăieşti din plin?
28.Tot ce e frumos, durează foarte puţin!
29. Totul depinde de ce vrei să vezi.
30.Nu vă mai complicaţi atâta. oh go on
31.Rău cu rău, dar mai rău e fără rău...
32.Un sfârșit înseamnă un alt început.
33.Toate se întâmplă cu un scop.
34.Şi când aveam probleme erai aici şi-mi spuneai " Nu te teme. "
35." timpul le rezolvă pe toate " HAINUZĂU?!
36. Dacă judeci oamenii nu vei mai avea timp să-i iubeşti.
37.Şi recunosc, că nu ştiu ce vreau şi mă stresează acest lucru. că azi sunt aşa, mâine sunt altfel. că uneori sunt tristă şi nu ştiu de ce. că mă simt singură, cu toate că am prietenii si familia alături. că aş vrea să fie totul altfel, dar nu ştiu cum.
38. Aş vrea să iau vara asta de la început.
39. Unii dau din gură bla. bla.
40.Viaţa nu e altceva decât un vis.
41.Viaţa e un joc.
42.♫ Ştii că toţi fumăm, LaLaLaLaLaLaLa De dimineaţă până seara!
Fumăm.LaLaLaLaLaLaLa ♫
43.Ok, am înţeles ideea, nu mă placi. oh go on
44.Îi număr pe degete că sunt puţini ca ei. oh go on
45.Si tăcerea e un răspuns.
46.Toată lumea joacă pe interes!
47.• Îmi place să cred că n-am pierdut nimic.

| Pitik25 a răspuns:

Pe o banca-n cimitir se afla un tradafir, si pe coada lui scria "TE IUBESTE CINEVA"

| Pitik25 a răspuns (pentru piticc14):

Pe o banca-n cimitir, se afla un trandafir si pe coada lui scria "TE IUBESTE CINEVA".
Nu iubi un blond ca-i vagabont, iubeste un brunet ca-i mai destept.
Daca inima ta ar fi inchisoare, as vrea sa fiu condamnata pe viata.
Ce tare, ce tare e adevar sau teroare?
Nu fugii nici o data dupa tramvaie autobuze si barbati ca vin altii.
•E iar octombrie si ploua marunt.Am mai pierdut o vara sperand•

Toate sunt originale :X

FUNDA

| Pitik25 a răspuns:

Pe o banca-n cimitir, se afla un trandafir si pe coada lui scria "TE IUBESTE CINEVA".
Nu iubi un blond ca-i vagabont, iubeste un brunet ca-i mai destept.
Daca inima ta ar fi inchisoare, as vrea sa fiu condamnata pe viata.
Ce tare, ce tare e adevar sau teroare?
Nu fugii nici o data dupa tramvaie autobuze si barbati ca vin altii.
•E iar octombrie si ploua marunt.Am mai pierdut o vara sperand•

Toate sunt originale :X

FUNDA

| Anaalex520 a răspuns:

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta…

hmmm. ai parfumul meu in bluza ta, si stilul meu in mintea ta,vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata taoh go on…

M`ai vanduth`cand ai avut`Ocazia` Io`NU te vand`. te dau degeaba

Imi place vrajeala ta.dar sa nu intelegi gresit. daca ti-am zambit nu inseamna ca m-ai prostit."

Nu mai e Ea! Fetita ce tacea! Astazi iti spun PA,ieri poate imi pasa.

Te uiti la ea,dar ma vezi pe mine o atingi pe ea, dar ma simti pe mine ma vrei pe mine, dar te multumesti cu ea niciuna ca mine, 1000 ca ea!

Elegant, dar ce e dincolo de fata asta, stiu doar cei pe care i'am facut sa planga'n viata asta.

VEZI AICI http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html

| Claudiaeredit a răspuns:

*~Ce ar fi lumea fara BLONDE? O nimic toata… un dezastruhee hee „
*~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!"
*~Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte…"
*~As vrea sa-ti demonstrez ca m-am schimbat. As vrea sa am sansa dar ai plecat.

Intra aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sper sa iti placa *

| Ioana_Larisa_1992_uont a răspuns:

Când peștișorul de aur mi-a auzit dorințele, s-a prefăcut că a murit.

Zâmbetul îți este armă

La Dumnezeu mulți se închină dar Dumnezeu nu pe toți îi ascultă.

Ei ne numesc visători, dar tot noi nu dormim noaptea.

Frumusețea începe în momentul în care decizi să fi tu însuți.

Muzica nu mi-e pasiune mi-e medicament iar eu probabil sunt cel mai bolnav pacient.

| DenisaAchimop a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune,

Sper sa iti placa

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute